Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi-UASK 2021

KONGRE TARİHİ
26 Mayıs - 30 Mayıs 2021

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sueno Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uask2021.com
DAVET
Sizleri UASK 2021 Kongresi’ne davet ediyoruz.
Haydi, hep birlikte!
SİZİN SESİNİZ, SİZİN KONGRENİZ…

Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD)’nin Uluslararası Katılımlı Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi 26-30 Mayıs 2021 tarihleri arasında HİBRİT Kongre olarak Antalya Sueno Kongre merkezinde yapılacaktır.

Hazırlıklar çoktan başladı. Çok güzel geri bildirimler aldığımız önceki kongrelerimiz gibi, yine çok beğeneceğiniz bir kongreyi hep birlikte yapacağımıza inanıyoruz. Şimdiden ajandanıza “26-30 Mayıs 2021 tarihlerinde UASK 2021'deyim” notunuzu düşünüz.

Simülasyon merkezlerinden, olgu konseylerine ve uzmanından pratik eğitimlere çeşitli oturumları hazırlayacağız.

Önceki kongrelerimizi hep birlikte mutluluk ve başarı ile gerçekleştirdik. Taleplerinizi ve beklentilerinizi karşılamasını umut ettiğimiz kongremiz için sadece bilimsel program hakkında değil, organizasyonla ilgili olarak da sizlerden gelecek her türlü görüş ve önerilerinizi bekliyoruz. Akademisyenlerimizi, uzmanlarımızı, asistanlarımızı, endüstri temsilcilerimizi, velhasıl tüm paydaşlarımızı tekrar mutfağa bekliyoruz.

Kongre bilimsel programımızda, kongre konularımızı belirlerken, yine sahada çalışan uzmanlarımızın, asistanlarımızın poliklinikte, klinikte hastalarını yönetirken ihtiyaç duydukları konuları esas alacağız. Tanı, tedavi ve izlemdeki yenilikleri tartışacağız. Amacımız, mesleki gelişiminize katkıda bulunabilmek ve aklınızdaki sorulara yanıt bulabilmek olacak. Hep birlikte bilimsel açıdan “doyurucu bir kongre daha” demek istiyoruz. Sadece bilgi aktarımı değil, tecrübe, beceri ve birikimleri de paylaşacağız. Farklı isimleri, farklı bakış açılarını izleyebileceğiz. Alanında uzman, tecrübeli ulusal ve uluslararası konuşmacılarla buluşacak, dinleyecek ve soracağız.

Kongremizde, akciğer sağlığı ile ilgili tüm konuları farklı oturum formatlarında sunacağız. Son yıllarda yapılan çalışmaları, son yayınlanan rehberleri, rehberlerin alanımıza katkılarını tartışacağız. Kongre öncesi alanımıza katkıda bulunacağını düşündüğümüz, seçilmiş kurslar da olacak. Kongre otellerimiz Sueno Deluxe Hotel ve Calista Hotel Güvenli Turizm Sertifikalarını almış olup hazırlıklarını tamamlamışlardır.

HİBRİT kongre altyapısı ile tüm katılımcılarımız; hem Sueno Kongre Merkezinde yerinde oturumlara katılabilecek hem de kongre merkezinde bulunamayan katılımcılarımız online olarak programı takip edebilecektir.

26-30 Mayıs 2021 tarihlerinde UASK 2021’e sizleri davet ediyor ve saygılarımızı sunuyoruz...

Aydın ÇİLEDAĞ,
UASK 2021 Kongre Başkanı

M. Emin AKKOYUNLU,
UASK 2021 Bilimsel Komite Başkanı

Özlem ERÇEN DİKEN,
UASK 2021 Kongre Sekreteri

Erdoğan ÇETİNKAYA,
ASYOD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin