Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi-GAHKON 2020

KONGRE TARİHİ
30 Kasım - 03 Aralık 2020

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Crystal Cove Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.guneyaile.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye’de 15. yılına giren aile hekimliği, dünya üzerinde ve ülkemizde yediden yetmişe her aile bireyini kapsayıcı bir bilim dalı olarak yıllar geçtikçe önem kazanmaktadır. Biz de güney illeri olarak düzenleyeceğimiz "Ulusal Güney Aile Hekimliği Kongresi" ile bilimin ışığını ve samimiyetimizin sıcaklığını bir güneş gibi size yansıtmak amacıyla 30 Kasım - 3 Aralık 2020 tarihleri arasında Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel / Girne’de gerçekleştireceğimiz "GAHKON 2020"de bir arada olmak isteriz.

Kongrenin güçlü bilimsel içeriğini oluştururken; konferans, panel, poster, tartışmalı oturumlar, bildiriler ve aile hekimlerinin gelişimine yönelik farklı alanlarda kurslara da yer veriyor olacağız.

Alanında önde gelen akademisyenlerin bulunduğu ve içeriği aile hekimlerinin emeği ile hazırlanan GAHEKON 2020'de sizleri de aramızda görmekten sevinç duyacağız.

Tüm aile hekimlerinin bir arada olacağı, tamamen sahaya dönük deneyimlerimizi, zorluklarımızı ve başarılarımızı paylaşacağımız, bilimsel ve sosyal yönlerimizi ön plana çıkaracağımız kongremizde buluşmanın heyecanını şimdiden hissederken; sizlerle bir arada olmayı ümit ediyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,

Dr. Hacı Yusuf Eryazgan
Kongre Başkanı

Dr. Kadir Can Tuncel
Kongre Genel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin