Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 25 Mart 2018


KONGRE YERİ
Denizli, Türkiye

WEB SİTESİ
www.dahedkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak sürdürmekte olduğumuz aile hekimliğinin her aşamasında kendimizi geliştirmemize katkı sunacağına inandığımız yoğun bilimsel programlar ve alanında birikimli hocalarımızın sunumlarıyla 22-25 Mart 2018 de Colassae Thermal&SPA otelde Ulusal Denizli Aile Hekimliği kongremizin ilkini yapmayı hedeflemekteyiz.

Siz değerli meslektaşlarımızın, aile hekimliğinde sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliğinin genel sorunlarını kapsayacak panel, sunum ve sempozyumlarında bulunmasından ve beraberinde sizleri ilimizin turizm beldesi Pamukkalemiz’de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

İlimizin tarihi değerlerinden Hierapolis antik kentinin kalıntılarında gezebilir ve güzel ülkemizin beyaz incisi Pamukkale travertenlerinde gün batımını seyredebilirsiniz. Yılın her anında sabit sıcaklığa sahip ve iki renk kaplıca suyumuzdan şifa görebilir, çalışma alanınızdaki yorgunluğunuzu atabilir, cildinizi ve bedeninizi rahatlatabilirsiniz. Pamukkalemiz’e gökyüzünden bakmanın güzelliğini yamaç paraşütü ile yaşayabilirsiniz. Kongremizde bir yandan bilimsel konularda tazelenirken kalan zamanlarda da gecenin ilerleyen saatlerine kadar kaplıca suyunun ferahlığını, rahatlığını hissedebilirsiniz.

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak hem meslektaşlarımıza güzel bir bilimsel şölen sunmak hem de ilimizin güzelliklerinde sizleri ağırlamak üzere yoğun çalışmalarımıza başladık. Kongremize göstereceğiniz ilgi için teşekkürlerimizi sunar, kongremizde hep birlikte buluşmayı dileriz.

Saygılarımızla,

Dr. Hasan Gökçe
Denizli Aile Hekimleri Derneği Başkanı
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin