Mimari Tasarım Araştırmaları Ulusal Sempozyumu 3-MİTA 2021

KONGRE TARİHİ
29 Nisan - 30 Nisan 2021

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Özyeğin Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ozyegin.edu.tr
DAVET
lki 2015 yılında gerçekleştirilen Mimari Tasarım Araştırmaları Ulusal Sempozyumu’nun III. sü 29-30 Nisan 2021 tarihlerinde Özyeğin Üniversitesi’nde düzenlenecektir. MİTA Sempozyum dizisi ile Mimari Tasarım Araştırmalarının güncel tartışma konuları ile ilişkilendirilerek tartışılması ve bilgi üretilmesi hedeflenmektedir. Bu doğrultuda MİTA 2021’in teması Mimari Tasarım Araştırmaları ve Bilişim Teknolojileri olarak belirlenmiştir.

Günümüzde bilişim teknolojileri, hemen her disiplini güçlü bir biçimde etkileyen/dönüştüren, yeni imkânları tetikleyen, yaşamı tümüyle başkalaştıran dinamikleri olan geniş bir alan tanımlanmaktadır. Mimari Tasarım ve Mimari Tasarım Araştırma ortamı da kendi yapısı içinde farklı düzeylerde kimi zaman oldukça cesur ama çoğu zaman da çekingen bir biçimde bilişim teknolojileri ile etkileşime girmektedir. MİTA 2021 bu etkileşimi odağına alarak, mimari tasarım araştırmalarında bilişim teknolojileri konusunu farklı başlıklar altında irdelemeyi amaçlamaktadır.

Bu amaçla MİTA 2021, mimari tasarım araştırma ortamının aktörlerini Mimari Tasarım Araştırmaları ve Bilişim Teknolojileri teması çerçevesinde kapsayıcı ve zengin bir bilgi üretimi ve paylaşımı ortamına katılmaya davet etmektedir.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin