KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

ALFA Ulusal Eczacılık Kongresi

KONGRE TARİHİ
05 Mayıs - 08 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Dedeman Bostancı Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
alfakon.medipol.edu.tr
KONGRE VİDEOSU

												DAVET
Buluşuyoruz çünkü mesleğimizin bizim için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.Yaptığımız işlere karşı tutku ve kararlılıkla bakıyoruz genç ve yaratıcı insanlarız bu konuda konuşmak istiyoruz.

Yeniden sizlerle İstanbulda'yız.İstanbul Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi nin 2016'da ilkini gerçekleştirdiği ALFAKON 2016 dan sonra ALFAKON 2018'de sizlerle bir arada olmayı heyecanla bekliyoruz.Son dönemdeki ülkemiz ve mesleğimiz üzerindeki sıkıntıları bir nebze olsun aşmak ve gelecek günlere daha olumlu bakabilmek ,mesleğimizdeki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri paylaşmak amacıyla sizleri kongremizde görmek istiyoruz.Meslektaşlarımızı,öğrencilerimizi ve özellikle yeni mezun meslektaşlarımızı aramızda görmek ve güzel bir İstanbul ilkbaharında bugüne kadarki eczacılık kongrelerinin en görkemlisinde sizlerle Dedeman Bostancı Hotel and Convention Center'da buluşmak istiyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin