Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

7. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 05 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ultzk2018.org
DAVET
7. Ulusal Lojistik ve Tedarik Zinciri Kongresi (ULTZK 2018), Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü ve Lojistik Derneği (LODER) tarafından 3-5 Mayıs 2018 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre Kültür Merkezi - Bursa’da düzenlenecektir. Kongre “AKILLI VE YEŞİL TEDARİK ZİNCİRİ” ana teması ile, lojistik ve tedarik zinciri alanlarındaki son gelişmeleri, araştırmaları, uygulamaları paylaşmak ve bu alanlarda yapılacak bilimsel çalışmalar ile ilgili sektör faaliyetlerinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedir.

ULTZK 2018 kapsamında çeşitli disiplinlerden akademisyenlerin bildiri sunumları yanında, sektör kurum ve temsilcilerinin yer alacağı sektörel oturumlar da düzenlenecek, araştırma ve uygulamalarda karşılaşılan sorunlara çözüm önerileri getirilmeye çalışılacak, sektörde işbirliği ve üniversiteler-sektör arası birlikte çalışma ortamlarının gelişmesine katkı oluşturulmaya çalışılacaktır. Ayrıca öğrencilere yönelik dersler düzenlenecektir. Kongrenin son gününde Bursa’nın tarihi ve turistik bazı yerlerinin gezilmesini içeren sosyal programla kapanışı yapmayı planlıyoruz.

Lojistik ve tedarik zinciri alanlarında çalışan, ilgili duyan araştırmacıları, akademisyenleri, sektör temsilcileri ve uygulayıcıları ile öğrencileri 3-5 Mayıs 2018’de ULTZK 2018’e katılmaya davet ediyoruz.

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Nursel ÖZTÜRK-Prof. Dr. Mehmet TANYAŞ


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin