Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

7. Ulusal Kırsal Turizm Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 13 Mayıs 2018


KONGRE YERİ
Bodrum, Muğla, Türkiye

WEB SİTESİ
www.kirsalturizm.gen.tr
DAVET
Değerli Akademisyenler,

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile Nobel Bilim ve Araştırma Merkezi işbirliğinde düzenlenen “7.Ulusal Kırsal Turizm Kongresi” (www.kirsalturizm.gen.tr) 10-13 Mayıs 2018 tarihlerinde “Second International RuralTourismand Development Congress” ile birleştirilmiş olarak Bodrum’da gerçekleştirilecektir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği Bölümü olarak bu organizasyona ev sahipliği yapmaktan büyük bir mutluluk duymaktayız.

Birleştirilmiş kongremizde sunulan poster ve sözlü bildiri özetleri, Second International RuralTourismand Development Congressabstractbook’da İngilizce olarak basılacak olup, araştırmalar yazarlarca talep edilmesi durumunda gerekli bilimsel değerlendirmelere tabi tutulduktan sonra uluslararası alan indekslerinde taranan “International Journal of SocialandEconomicSciences” veya “Tarım Bilimleri Araştırma Dergisinde” hızlı bir şekilde makale olarak da yayımlanacaktır.
Kongremizin amacı; kırsal turizm konularında yapılan ulusal ve uluslararası çalışmaları paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmak, kırsal turizmi tanıtmak, geliştirmek, kırsal alanlardaki doğal ve kültürel mirasımızı korumak ve buna bağlı olarak da kırsal kalkınmaya katkı sağlamaktır. Kongremiz; değerli katkı, destek ve katılımlarınızla amacına ulaşabilecektir. Bu nedenle sizleri 10-13 Mayıs 2018 tarihlerinde Bodrum’da görmekten onur duyacağız.

Doç. Dr. Hüseyin ÇEKEN
Düzenleme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Derman KÜÇÜKALTAN
Kongre Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin