7. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Ekim - 24 Ekim 2021

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.islevseluroloji2021.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

20 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında, Antalya Gloria Golf Resort Kongre Otelinde, 7. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi yapılacaktır. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinin, aşı uygulamaları ile birlikte yaz ayları içinde kontrolünün sağlanacağı kanısındayız. Bu nedenle, zor bir sürecin sonunda gerçekleştireceğimiz kongremizin, büyük ilgi ve yüksek katılımla gerçekleşeceği ön görüsü içindeyiz. Bu kongremizin daha önce olduğu gibi, yüksek bilimsel içerikle birlikte zengin katılımlı olması çabasındayız. Bu nedenle, bilimsel programın oluşturulması ile ilgili çalışmalarımız titizlikle ve yoğun bir şekilde sürdürülmektedir.

Kongremizin yüksek kalitede yapılması adına, gerek ülkemizden gerekse uluslararası camiadan, çok değerli uzmanların katılımının sağlanmasına özen göstermekteyiz. Kongrelerimizde geleneksel hale gelen ve geçtiğimiz kongrelerde de yoğun ilgi ile karşılanan “ICS Add-On Kursu” da bu kongrenin bilimsel programının içinde olacaktır. Kurs konusu ‘’Kadında İdrar Kaçırma‘’ olarak belirlenmiştir. Kongre programı zengin ve ilgi çekici konularla zenginleştirilecektir. Bilimsel program yanında ilgi çekici sosyal programlar ile kongrenin cazibesi ve verimliliği arttırılacaktır.

Sizleri 20 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 7. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ne davet ediyor, Gloria Golf Resort Kongre Merkezi, Antalya’da buluşmak üzere hepinize saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Cüneyd Özkürkçügil
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin