KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

6. Ulusal İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Ekim - 06 Ekim 2019

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Golf Resort Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.islevseluroloji2019.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Kontinans Derneği’nin düzenleyeceği 6. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ni 2–6 Ekim 2019 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Otel / Antalya’da gerçekleştireceğiz. Her zamanki gibi sizlere doyurucu ve güncel bilgilerle dolu bir kongre içeriği sunmak amacındayız. Uluslararası ve ulusal düzeyde işlevsel üroloji ve kadın ürolojisi alanında deneyimli otoritelerin kongremize katılımını sağlayarak ilgilendiğimiz konularda birebir tartışma olanağı sağlamak gayreti içindeyiz. Artık geleneksel hale gelen, “ICS Add-on Educational Course” bu kongrenin bilimsel programının içinde olacaktır.

Kongremizle ilgili gelişmeleri sizlere mail yoluyla ulaştırmaya devam edeceğiz.

2 - 6 Ekim 2019 tarihleri arasında Gloria Golf Resort Otel/Antalya’da yapılacak olan 6. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresinde buluşmak üzere hepinize saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Tufan Tarcan
Kontinans Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin