KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

5. Uluslararası ve 9. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 05 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Amasya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
eokama2018.amasya.edu.tr
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Amasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Anabilim Dalı tarafından düzenlenen 5. Uluslararası ve 9. Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi'nin 3-5 Mayıs 2018 tarihleri arasında Amasya Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirileceğini duyurmaktan ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duymaktayız.

"Her Adımda Ebe Desteği" temalı kongremizde, bilimin ışığında, güncel yaklaşımlar doğrultusunda, yurt içi ve yurt dışından gelen ebelik mesleğinin değerli üyeleri ve alanlarında uzman konuşmacılar ile sizleri buluşturmayı, ebelik mesleğine dair paylaşımların ve çözüm odaklı tartışmaların yapılması yoluyla ebelik alanına katkı sunmayı amaçlamaktayız.

Mesleğimizin doğası gereği dinamik olması, gelişen teknolojiye, yeni gelişmeler ve uygulamalara uyum sağlaması ihtiyacını doğurmaktadır. Ayrıca bireyselleştirilmiş, bütüncül bir bakış açısına sahip olan mesleğimiz; kadının sorunlarının tespiti, çözümü ve rehabilitasyon sürecindeki gereksinimleri karşılama konusunda sorumludur. Kongre süresince tüm bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak planlanan kurslar ve oturum konuları ile her adımda ebe desteği sloganına uygun bir program hazırlanmaya çalışılmıştır.

Toplum sağlığının ve gelişmişlik düzeyinin önemli kriterlerinden olan kadın ve yenidoğan sağlığı göstergelerine direkt etki edebilen ebelerin mesleki gelişimine katkı sağlayabilecek olan bilimsel etkinliklerden biri olan kongremizde sizleri görmek bizleri onurlandıracaktır. Ebelik mesleğinin güçlendirilmesi için işbirliği içinde olmak, bilgi paylaşımında bulunmak, karşılıklı etkileşim ve iletişimimizi güçlendirmek üzere sizlerle bir arada olmak istiyoruz.

7500 yıllık tarihi geçmişi ve birikimiyle Şehzadeler şehri olarak da anılan Amasya’da buluşmak dileğiyle…..

Öğrenci Ülkü ÖZSOY
Kongre Başkanı

Yrd.Doç.Dr. Mesude ULUŞEN
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin