Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 11 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Granada Luxury

KONGRE WEB SİTESİ
www.tuked2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ülkemizin ilk Kamu Eczacılığı Derneği olan TÜKED çatısı altında, 7-11 Mart 2018 tarihleri arasında Granada Luxury Belek’te gerçekleştirilecek olan 5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’ne sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

Kongre bilimsel programı kapsamında gerçekleştirilecek olan oturumlarda İlaç ve Kamu Eczacılığı alanında, ulusal ve uluslararası bilimsel ve güncel gelişmeleri, paydaşlarımız ile birlikte değerlendirme fırsatı bulacağımız, serbest kürsü tarzında oturumlarda sizlerin katkı ve sorularıyla konuları enine boyuna tartışacağımız, yetkili kurumlarla mesleki sorunlarımız ile ilgili olarak, çözüm odaklı adımlar atacağımız, sorunlarımıza yanıtlar bulacağımız bir birliktelik amaçlıyoruz.

Siz değerli meslektaşlarımızı, Mart ayında Antalya’da 5. Ulusal Hastane ve Kurum Eczacıları Kongresi’nde mesleğimizi, geleceğimizi, bilimi ve hayatı konuşarak TÜKED çatısı altında birlikte eğleneceğimiz kongremizde toplanmaya davet ediyoruz.

Ecz. Mustafa Gönen
Tüm Kamu Eczacıları Derneği Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin