5. Ulusal Disiplinlerarası Erken Çocuklukta Müdahele Kongresi-UDEMKO 2020

KONGRE TARİHİ
02 Nisan - 04 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
Gaziantep, Türkiye
KONGRE YERİ
Hasan Kalyoncu Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.udemko2020.com
DAVET
Erken Çocuklukta Müdahale Derneği (EÇOMDER)'nin Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile birlikte düzenlediği 5. Ulusal Disiplinerarası Erken Çocuklukta Müdahale Kongresi (UDEMKO2020)'ne sizi davet etmekten memnuniyet duymaktayız.

UDEMKO2020’nin ana teması "Bilimsel Bilgiyi Uygulamaya Yansıtma" iken, kongre 02-04 Nisan 2020 tarihinde Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi Öğrenci Merkezi’nde gerçekleştirilecektir. Türkiye’nin dört bir tarafından Erken Çocuklukta Müdahale alanında uzmanlar, araştırmacılar, uygulamacılar, aileler, öğrenciler ve politikacılar kongreye davetlidir.

Gelişimsel geriliği/yetersizliği olan ya da risk altındaki küçük çocuklar ve aileleri hakkındaki en güncel ve bilimsel bilgiler, kongrede Erken Çocuklukta Müdahale alanında uluslararası ve ulusal alanda tanınan uzmanların yer alacağı davetli konuşmalar, paneller, çalıştaylar, sözlü ve poster bildiriler ile katılımcılar ile paylaşılacaktır. Kongrenin dili Türkçe'dir.

Kongredeki bildirilerini makaleye dönüştürmek isteyen katılımcıların yayınları hakem sürecini başarı ile tamamladığında ULUSLARARASI ERKEN ÇOCUKLUKTA ÖZEL EĞİTİM DERGİSİ (INT-JECSE; www.int-jecse.net) KONGRE ÖZEL SAYISIʼnda 2020’de yayınlanacaktır.

Kongrede sizleri de aramızda görmek dileğiyle...

Prof. Dr. İbrahim H. Diken ve Prof. Dr. Tevhide KARGIN
UDEMKO2020 Kongre Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin