KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

5. Ulusal Botanik Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Ekim - 10 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.botanik.web.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım

Bitkiler güneş enerjisini organik bileşiklere bağlar ve daha sonra tüm canlılar bu güneş enerjisini yaşam enerjisine dönüştürerek ekolojik döngüde kullanırlar. Bu nedenle bitkiler ekosistemin temel yapı taşları olup, canlılığın kaynağını oluşturur. Dolayısıyla yaşamın sürekliliği, insanoğlunun bitkileri tanıma, anlama ve geliştirme yönündeki çabalarına bağlıdır. Bu sempozyum, bitkilerin çok yönlü tanınması, geliştirilmesi ve korunmasına katkıda bulunursa, amacına ulaşmış olacaktır.

Kongre; Bitki Bilim alanı başta olmak üzere, yaşama dair teorik veya uygulamalı alanlarda, gelişimsel, iyileştirici stratejileri vurgulayan, somut ve uygulanabilir bilimsel verilerin paylaşılmasını hedef almaktadır. Bu kapsamda kongrede, davetli bildiriler, serbest bildiriler ve poster sunumlarına yer verilecektir.

Kongre ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için “www.botanik.web.tr” adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, başvurunuzla ilgili ayrıntılı bilgiler kongre internet sayfasında yayınlanacaktır. Tüm meslektaşlarımızı kongre temamız kapsamında bu sayfayı gözden geçirmeye davet ediyor ve sizleri Bodrum’da ağırlamaktan onur duyacağımızı belirtmek isteriz.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Ersin YÜCEL
Anadolu Üniversitesi

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin