Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

5. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Mayıs - 05 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Kaya Artemis Resort otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ikon.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Aile Hekimliği Derneği 5. kongresi İKON 2018 İSTAHED Ulusal Aile Hekimliği Kongresi 1-5 Mayıs 2018’de Kaya Artemis Otel’de Kıbrıs’ta gerçekleştirilecektir. Ulusal kongreler içinde önde gelen Aile Hekimliği kongrelerinden biri olan İKON 2018’i her zaman olduğu gibi destek katkı ve önerilerinizle hep birlikte hazırlıyoruz.

Bilimsel ve teknolojik gelişmelerin aile hekimliğine yansımaları yanısıra ,güncel sorunlarımız ve memnuniyetinizin bütüncül değerlendirilmesi , bilginin paylaşılması ve toplumsal yarara dönüştürülmesi kongremizin farklılık yaratan özelliklerindendir.Tüm katılım gösteren meslektaşlarımızın birikim ve deneyimlerini karşılıklı aktarabilecekleri ortamlar, gereksinimlerine göre ortaya çıkan sorularına yanıt bulabilecekleri yetkin bilim insanları ve klinisyenlerin biraraya geldiği paneller, yeniliklerin sorgulandığı ve sahada mevcut koşulların öngördüğü ihtiyaçları da gözeten ayrıntılı bilimsel program, birinci basamakta sağlıkta dönüşümün hukuki zeminde değerlendirildiği oturumlar ile yine dolu dolu bir kongre bizleri bekliyor.

devamı…

Dr Kutbettin Demir
Kongre Başkanı

Dr Şule Güçlü Şakrak
Kongre Genel Sekreteri

Dr Özgür Akbaba
Kongre Bilimsel Sekreteri


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin