Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

40. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 11 Kasım 2018


KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye

KONGRE YERİ
Maxx Royal Resort Otel

WEB SİTESİ
www.2018kbb.org DAVET
Sevgili Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 7-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Maxx Royal Resort Otel'de tüm meslektaşlarımızın katılımı ile yapılacaktır.

Bu kongre düzenli olarak yapılan ve başarı ile gerçekleştirilen ulusal kongrelerimizin 40.sı olacaktır. 40. Kongremizin bilimsel ve sosyal açıdan üst seviyede ve ‘’hatırı sayılır’’ olması için büyük çaba göstermekteyiz. Yurt dışından ve yurt içindeki değerli bilim adamlarının kongreye katılımı bilimsel olarak bize büyük katkı sağlayacaktır. Katılımcıların bilimsel toplantılar dışı sosyal aktivitelerinin de üst seviyede olmasını arzu etmekteyiz. Bu nedenle Ulusal Kongremizi yan yana yerleşik üç otel olan Maxx Royal Resort-Belek, Adam-Eve ve Voyage Belek’te yapacağız. Üst seviyede bilimsel tartışmaların ve sosyal aktivitelerin olacağı 40. Ulusal Kongremize hepinizi davet ediyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Mehmet Koyuncu
Kongre Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin