Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

4. Ulusal ve Uluslararası Katılımlı Evde Sağlık ve Bakım Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 25 Kasım 2017


KONGRE YERİ
İstanbul, Türkiye

WEB SİTESİ
www.evdebakimkongresi2017.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Evde Bakım Derneği olarak 23-25 Kasım 2017 tarihleri arasında Beşiktaş – İstanbul Fulya Sanat Merkezinde “4. Ulusal ve Uluslararası Katılımlı Evde Sağlık ve Bakım Kongresi’ni gerçekleştiriyoruz.

Ana teması “Herkese Evde Sağlık” olarak belirlenen kongremizin temel amacı ilgili tüm tarafları bir araya getirmek, Evde Sağlık ve Bakım alanındaki yeni gelişmeleri paylaşmak, evde bakım hizmetlerinin planlanması ve sunum süreçlerindeki sorunları ve çözümlerini saptamak ve ilgili kurumlar arasındaki iletişim ve koordinasyonu arttırmaktır. Kongre sonucunda alanında yetkin çok sayıda katılımcının desteği ve uzmanlığı ile önemli çıktılar elde edileceğini umuyoruz.

Evde Sağlık ve Bakım Hizmetlerinin ülkemizde yaygınlaşması ve uluslararası standartlarda sunulması Evde Bakım Derneğimizin en birincil amaçlarındandır. Bu amaca yönelik çalışmalarda sizlerden ve kurumlarınızdan gelebilecek ortak çalışma önerilerine açık olduğumuzu ifade etmek isteriz.

Varlığınız ve katkılarınızla kongre ana temasına uygun çıktıların elde edileceği başarılı bir kongre gerçekleştirmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımla,

Aynur Dik - Zuhal Bahar


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin