KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

4. Ulusal Okul Sağlığı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Nisan - 14 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Hatay, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.okulsagligi.org
DAVET
Daha önce ertelemek zorunda kaldığımız 4. Okul Sağlığı Sempozyumu’nu 13-14 Nisan 2018 tarihlerinde yine Hatay’da yapmayı kararlaştırdık. Sempozyuma okul sağlığı alanında çalışan tüm sağlık profesyonelleri, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ile beden eğitimi öğretmenleri başta olmak üzere tüm öğretmenler, okul yöneticileri ve tüm ilgili meslek çalışanları davetlidir.

Sempozyumda sözel ve poster bildiri kabulü yapılacak olup bildiri kabulü sempozyum web sayfası üzerinden açılmıştır. Bu yılki ana tema “Okullarda Ruh Sağlığının Geliştirilmesi” olmakla birlikte, okul sağlığının tüm alanlarında bildiri kabul edilecektir.

İki gün sürecek olan sempozyumda Antakya, Harbiye ve Samandağ yörelerine yapacağımız sosyal etkinliklerle, sizlere Hatay’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini de göstermek istiyoruz. Sizleri 13-14 Nisan 2018’de Hatay’da görmekten mutluluk duyarız.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUKurslar bölümünden tıp sektörü kapsamında düzenlenecek olan güncel kurslara ulaşabilirsiniz.
Kurslar Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin