Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

4. Ulusal Okul Sağlığı Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
13 Nisan - 14 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Hatay, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.okulsagligi.org
DAVET
Daha önce ertelemek zorunda kaldığımız 4. Okul Sağlığı Sempozyumu’nu 13-14 Nisan 2018 tarihlerinde yine Hatay’da yapmayı kararlaştırdık. Sempozyuma okul sağlığı alanında çalışan tüm sağlık profesyonelleri, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ile beden eğitimi öğretmenleri başta olmak üzere tüm öğretmenler, okul yöneticileri ve tüm ilgili meslek çalışanları davetlidir.

Sempozyumda sözel ve poster bildiri kabulü yapılacak olup bildiri kabulü sempozyum web sayfası üzerinden açılmıştır. Bu yılki ana tema “Okullarda Ruh Sağlığının Geliştirilmesi” olmakla birlikte, okul sağlığının tüm alanlarında bildiri kabul edilecektir.

İki gün sürecek olan sempozyumda Antakya, Harbiye ve Samandağ yörelerine yapacağımız sosyal etkinliklerle, sizlere Hatay’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini de göstermek istiyoruz. Sizleri 13-14 Nisan 2018’de Hatay’da görmekten mutluluk duyarız.


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin