36. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Ekim - 27 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel Büyük Efes

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukcer2018.org
DAVET
Dünyanın merkezindeki Çocuk Cerrahları!

Sizleri, 24-27 Ekim 2018 tarihlerinde İzmir'de Uluslararası Çocuk Endoskopistleri Grubu Ortadoğu Bölümü (IPEG-MEC) ile birlikte düzenleyeceğimiz 36. Ulusal Çocuk Cerrahisi Kongresi’nde ağırlayacağımızı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ortadoğu'dan meslektaşlarımızın da katılacağı bu yılki toplantımız olağanüstü bir buluşma olacak. Her zamanki gibi hemşire meslektaşlarımız da eşzamanlı olarak Çocuk Cerrahisi Hemşireleri Derneği’nin yıllık toplantısında bir araya gelecekler.

Kongre öncesi gerçekleştireceğimiz kurslar, Yanık travmasının yönetimi, Laparoskopide "Temel ve ileri beceriler" ve Üst/Alt GİS Endoskopisi ve PEG' yi kapsayacak. Laparoskopi ve endoskopi kursları yurtdışından gelecek meslektaşlarımıza da açıktır. TÇCD/IPEG-MEC programı; Çocuk Cerrahisinde Minimal İnvaziv Prosedürlerin ana konu olduğu konferanslar, panel tartışmaları ve sunumları içermektedir.

Üst düzey tartışmaların olacağı sözlü bildiri ve panel oturumlarının yanı sıra, “En İyi Video” ve “En İyi Olgu Sunumu” ödüllerinin verileceği iki video ve bir olgu sunumu oturumu yapılacak. Özel ödül adayı sözlü bildiriler oturumunda; Prof. Dr. İhsan Numanoğlu, Prof. Dr. Akgün Hiçsönmez ve Prof. Dr. Nebil Büyükpamukçu ödülleri hak eden sahiplerini bulacak. Ayrıca “En İyi Poster” ödülü bulunan iki poster yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Victor Hugo’nun bir zamanlar "Prenses" olarak nitelendirdiği İzmir; iklimi gibi sıcak sakinleriyle en güzel şehirlerden biridir. Anadolu’nun Batı’ya bakan yüzü, derin kültürü ve sağlam kökleriyle ziyaretçilerini etkiler. Tarih, kültür ve eğlence dolu İzmir, her yönü ve tüm misafirperverliğiyle sizi kucaklayacak.

Kongre otelimiz Swissotel Büyük Efes, şehrin dinamik iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı ve İzmir Körfezi kıyısındaki muhteşem Kordon’a yürüme mesafesindeki konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlayacak. Adnan Menderes Havaalanı’na 15 km uzaklıktaki otele havaalanından direkt olarak taksi veya otelin önünde inebileceğiniz havaalanı ulaşım araçlarıyla (HAVAŞ) ulaşabileceksiniz. İZBAN ve İZMİR METRO kullanacak misafirlerimiz de yürüme mesafesindeki metro durağından otele ulaşabilirler.

Hareketli gündüz ve gece hayatı ile İzmir’de herkes için bir şeyler var. Özellikle uzaktan gelecek olan misafirlerimizin dolaşıp turistik alanları ziyaret edebilmeleri için yeterli boş zaman yaratmaya çalıştık. Sizlere gerek şehir içi gerek şehir dışı çeşitli turistik gezi seçenekleri de sunacağız.

TÇCD Başkanı Prof. Dr. Orkan Ergün, kongre başkanları Prof. Dr. Ata Erdener ve Prof. Dr. Aydın Yağmurlu ile genel sekreterler Dr. Zafer Dökücü ve Dr. Emre Divarcı değerli konuşmacıları, üst düzey bilimsel tartışmaları ve sosyal programı ile unutulmaz bir deneyim için sizleri İzmir’de ağırlamayı ümit ediyor.

Ata ERDENER
Kongre Başkanı

Aydın YAĞMURLU
IPEG-MEC Başkan Yardımcısı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin