Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

3. Ulusal Psoriasis Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
29 Mart - 01 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.psoriasis2018.org
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Sizleri PSORİASİS DERNEĞİ tarafından 29 Mart - 1 Nisan tarihleri arasında Antalya, Belek Titanic De-Lux Otel’ de düzenlenecek olan 3. Ulusal Psoriasis Sempozyumu’na davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu sempozyum Türkiye’ de üniversite ve eğitim hastaneleri yanında devlet hastaneleri ve özel kuruluşlarda pratik dermatoloji yapan meslektaşlarımızın Psoriasis ve tedavisi konusunda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek amacıyla düzenlenmektedir. Sempozyumda bu kronik, inflamatuvar ve sistemik hastalık tüm yönleriyle konularında deneyimli ulusal ve uluslararası konuşmacılar tarafından katılımcılara aktarılacak,aktif oturumlar düzenlenecek, deneyimlerin geliştirilmesi ve paylaşılması sağlanacaktır.

Sempozyuma psoriasis konusunda serbest bildiri ile katılacak 10 genç araştırıcıya simpozyuma tüm katılım desteği sağlanacak ve ayrıca serbest bildiri ve poster ödülleri verilecektir.

Güzel bir Antalya baharında Psoriasis konusunda bilgilerimizi yineleme ve geliştirmenin yanı sıra hoş bir sosyal ortamın da paylaşılmasını diliyoruz.

Saygılarımızla...

Psoriasis Derneği
Sempozyum Düzenleme Kurulu


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin