KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

3. Ulusal Hayvancılık Ekonomisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Ekim - 14 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Lara, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hayvancilikekonomisi2018.com
DAVET
"III. Ulusal Hayvancılık Ekonomisi" Kongresi Erciyes Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Sağlığı Ekonomisi ve İşletmeciliği Anabilim Dalı'nın düzenleyeceği organizasyon ile 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecektir. Kongre kapsamında; akademisyenler ve araştırıcılar tarafından sunulacak sözlü ve poster bildiriler ile hayvancılıkta üretim alt sektörleri itibariyle mevcut durum ve sorunların tartışılacağı, güncel bilgiler ile geleceğe dönük çözüm önerilerinin paylaşılacağı oturumların yer alması planlanmaktadır.

Hayvancılığa yönelik ekonomik ve sosyal politikalarda verimlilik, izlenebilirlik ve sürdürülebilirliğin sağlanması yanı sıra sektörel rekabet gücünün artırılması da temel hedef olarak ele alınmalıdır. Bu çerçevede, hayvancılıkta gelişimi yavaşlatan risk ve darboğazları aşacak etkin tedbirler almak ve sektörde atılım yaratmak adına yeni fırsatlar ve stratejiler belirlemek günümüz politikaları açısından büyük önem arz etmektedir. Türkiye hayvancılık sektörünün üretimden tüketime kadar tüm yönleriyle ele alınacağı kongremiz geniş katılımlı ve sektörel etkileri düşünüldüğünde yaygın etkisi yüksek bir organizasyon olacaktır.

Türkiye'de hayvancılık politikaları, işletme ekonomisi, hayvan sağlığı ekonomisi, büyükbaş, küçükbaş, kanatlı, su ürünleri ve arıcılık gibi üretim alt sektörlerine ilişkin analizler, Avrupa Birliği-Türkiye hayvancılığı, hayvancılığa dayalı sanayi işletmeciliği, hayvansal ürünler pazarlaması ve üretici örgütlenmesi, sürü yönetimi ve klinik işletmeciliği, sürdürülebilir hayvancılık ve kırsal ekonomik kalkınma gibi başlıkların yanı sıra yetiştiricilik, biyoistatistik, genetik ve hayvan besleme gibi konularda da bilimsel çalışmaların yer alacağı kongremizde siz değerli bilim insanlarını ve sektör paydaşlarını aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyarız.

Kongremiz duyurusunun kurumunuz bünyesinde yapılması hususunda yardım ve katkılarınızı bekler, en derin saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Savaş SARIÖZKAN

Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin