KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

3. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi-ARGEV

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 21 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.argevkongre.com
DAVET
Türkiye Aile Hekimliği Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı kuruluş amaçları ve hedefleri doğrultusunda her geçen yıl büyüyerek ilerlemeye devam ediyor. Özellikle Bilimsel Araştırmaları detaylı şekilde planlamak, organize etmek ve sonuçlarını/önerilerimizi paylaşmak en çok heyecan duyduğumuz alan… Bütün bir yılın süren çalışmalarını, aile hekimliği ve acil hekimlikte güncellenen bilgileri bir araya geldiğimiz kongremizde meslektaşlarımızla paylaşıp, bilimsel ve sosyal olarak birarada olmanın keyfine varıyoruz. Bu yıl yine Antalya’da 18-21 Ekim 2018 tarihlerinden Susesi Luxury Otelde 3. Argev Kongremizde birlikte olmanın heyecanı içinde olacağız.

Kongremiz ülkenin ilk ücretsiz konaklamalı konsepti ile ekonomik olması yanında kalitesinden ödün vermemesi ile katılan hekimlerin, ilaç firmalarının, hocalarımızın takdir ve beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu konsept ile yola çıktığımızda duyduğumuz heyecan ve gelecek için tuttuğumuz projeksiyon herkese ışık olmaya devam ediyor. Ekonomik olması nedeniyle sektör paydaşlarına nefes aldırması yanında hekimlerin sponsorlar dışında kendi ücretlerini ödeyerek katılım sağladıkları bir kongre olmasıyla da liderliğini devam ettiriyor.

Her yıl güncellenen bilgiler, en çok merak edilen konular, son gelişmeler, yeni çıkan algoritmalar ve değişen bilimsel gerçeklerin paylaşıldığı, bilimsel araştırmacı aile hekimlerinin araştırmalarını paylaştığı 3 . Ulusal kongremizde sizleri de aramızda görmek bize onur verecektir.

Sevgilerimizle.


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
BİZDEN HABERLERKongre sektörünün öncülerinden SymCon Mice yeni sponsorumuz oldu.
Bizi Facebook'ta Takip Edin