Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

3. Ulusal Aile Hekimliği Kongresi-ARGEV

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 21 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Susesi Luxury Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.argevkongresi.com
DAVET
Değerli Sektör Temsilcilerimiz,

Uzun bir süredir Aile Hekimliğinde edindiğimiz tecrübe, deneyim ve birikimden oluşan potansiyelimizi doğru kararlarla planlayıp en olumlu şekilde ortaya koyabilmek amacıyla hedeflerimize yolculuğumuz devam ediyor. Bu hedeflerimizden biri olarak Aile Hekimliğinde hem bilimsel araştırma yapmak, hem gelişmesine yön vermek, hem de süregelen mesleki eğitimlere katkı vermek için Türkiye Aile Hekimliği Araştırma, Geliştirme, Eğitim Vakfını ( ARGEV ) hayata geçirdik. Bir anlamda kendimizi aile hekimliğine vakfettik.

Hedefimiz yapılmayanı, yapılamayanı yapabilmek, sektörel yaklaşımlara yeni bir ivme ile yön verebilmek. Sizlerin, alışagelen kongre ve toplantı sisteminin zayıf yönlerini tanımlamanız, analizleriniz ve bizlere verdiğiniz geri bildirimlerle ülkemizde bir ilk olan “ücretsiz konaklamalı” kongresini planladık. Özgün bir finansal yapısı olan kongremizi ardışık 2 modül ile hep birlikte gerçekleştireceğiz. Bugüne dek yapılagelen kongreler çok daha farklı yenilikçi bir bakış açısıyla planladığımız ARGEV Ulusal Aile Hekimleri Kongresi hem maliyet etkin hem de rasyonel etkin olacak.

Sizi sektöre yeni bir pencere açan projelerimizi paylaşmak ve birlikte hayata geçirmek için görüşmeye davet eder, saygılar sunarım.

Saygılarımızla,

Dr. Murat GİRGİNER
KONGRE BAŞKANI


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin