KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

27. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 20 Nisan 2019

KONGRE ŞEHRİ
Kundu, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.yonorg2019.org
DAVET
Yönetim ve Organizasyon Ailesinin Değerli Üyeleri,

27. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, 18-20 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Yönetimi ve Organizasyon, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Örgütsel Davranış Anabilim Dallarının ev sahipliğinde Venezia Palace, Kundu Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Her yıl farklı bir üniversitemizin ev sahipliğini üstlendiği, kurumsallaşmış yapısı ile ulusal kongreler arasında saygın bir yere sahip kongremiz çok sayıda akademisyenin ufkunu genişletmiş, yeni akademisyenlerin yetişmesine katkıda bulunmuş ve birçok gencimize de akademisyen olma isteği, akademisyenlik ruhu ve disiplini kazandırmıştır. Kongremiz, stratejik yönetim, insan kaynakları yönetimi, örgütsel davranış, örgüt kuramı ve işletmecilik tarihi alanlarında her yıl çok sayıda değerli çalışma üzerinde tartışma fırsatı oluşturmaktadır. Kongremiz, akademisyenler arasında mesleki bilgi ve birikimini paylaşma olanağı sunmanın yanı sıra akademisyenlere birbirlerini tanıma, farklı üniversitelerden akademisyenlerle ortak eserler üretme olanağı da yaratmaktadır.

1993 yılında Ulusal Yönetim Ve Organizasyon Kongreleri’nin başlatılmasında, o dönem fakültemizin öğretim üyesi değerli hocamız Prof.Dr.Tamer KOÇEL ve o dönem Boğaziçi Üniversitesi öğretim üyesi değerli hocamız Prof.Dr.Behlül Üsdiken’in öncülüğünde, Boğaziçi üniversitesi ile birlikte fakültemiz de önemli rol üstelenmiştir. Sekiz yıl sonra 2001 yılında, 9. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi, değerli hocamız Prof.Dr.Hayri Ülgen’in dönem başkanlığında yine fakültemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilmiştir. Bu defa üçüncü kez, 27. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi’nin fakülte olarak ev sahipliğini üstlenmek, bizim için büyük bir onur ve mutluluktur.

17 Nisan 2019’da ‘Kongre Çalıştayı’ ile başlayacak ve 18-20 Nisan 2019 tarihleri arasında panel ve bildirilerle devam edecek olan ve hep birlikte gerçekleştireceğimiz kongremizde yeniden buluşmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Farklı kıdem ve ilgi alanlarından akademisyenlerin her yıl farklı bir üniversite ve şehirde buluştuğu ve bir bilim şölenine dönüşen kongremizin, amacına uygun bir şekilde başarıyla gerçekleşmesi dileğiyle…

Prof.Dr.Işıl Mendeş Pekdemir
27. Ulusal Yönetim ve Organizasyon Kongresi
Dönem Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin