KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

27. Ulusal Dermatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Ekim - 20 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Regnum Carya Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ulusaldermatoloji2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Türk Dermatoloji Derneği olarak, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı ev sahipliğinde 16-20 Ekim 2018 tarihlerinde Regnum Carya Otel, Belek, Antalya’da gerçekleştireceğimiz 27. Ulusal Dermatoloji Kongremize sizleri davet etmekten büyük onur ve mutluluk duyarım.

Hızla değişen ve gelişen Deri ve Zührevi Hastalıkların tüm yönleriyle irdelendiği bu en geniş kapsamlı kongremizde, güncel bilgilerle donanarak, yoğun deneyim paylaşımlarıyla zenginleşeceğiniz bilimsel programımızın yanı sıra, yüzünüzden gülümsemenin eksik olmayacağı keyifli bir sosyal programla sizleri ağırlamayı planlıyoruz.

Deri ve Zührevi Hastalıklar camiasının siz değerli üyelerini bir araya getirecek olan kongremizin gücü sizlerin destek ve katılımından gelmektedir. Türk Dermatoloji Derneği Yönetim Kurulu adına sizlere saygılarımı sunuyor ve hep birlikte akıllardan silinmeyecek bir kongrede buluşmaya davet ediyorum.

Saygılarımla,

Doç. Dr. Güneş Gür Aksoy
Türk Dermatoloji Derneği Başkanı


Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri, Antalya’da düzenlenen 27. Ulusal Dermatoloji Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayız.

Adnan Menderes Üniversitesi olarak ev sahipliğini üstlendiğimiz 27. Ulusal Dermatoloji Kongresi, 16-20 Ekim 2018 tarihlerinde, Regnum Carya Otel, Belek, Antalya’da yapılacaktır. Kongre yeri Antalya olsa da biz, tüm katılımcılarımıza ev sahipliğimiz ile Ege sıcaklığını hissettirebilmeyi arzuluyoruz.

Ulusal Dermatoloji Kongremizin bilimsel programında, alanlarında deneyimli ve söz sahibi birçok bilim insanı yer alacaktır. Kongremizin uzmanlık öğrencilerinin uzmanlık eğitimine olduğu kadar Dermatoloji uzmanlarının mezuniyet sonrası eğitimine de katkıda bulunmasını hedefliyoruz. Kongrede yoğun bilimsel programların yanı sıra pek çok araştırmacının yaptıkları değerli çalışma verilerinin yazılı ve sözel olarak paylaşılabileceği toplantılar ile ilginizi çekeceğini umduğumuz kurslara da yer verilecektir.

Doyurucu bir bilimsel program gerçekleştirirken, sizlerin yorgunluklarını bir parça da olsa atabileceğiniz, dostluğunuzu perçinleyebileceğiniz sosyal programlara olabildiğince yer verilmeye çalışılacaktır.

Sizlerin katılım ve katkılarınızla zenginleşeceğine ve güzelleşeceğine inandığımız 27. Ulusal Dermatoloji Kongresi’nde buluşmayı diler, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Kongre Düzenleme Kurulu Adına;

Prof. Dr. Neslihan Şendur
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin