21. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Mayıs - 05 Mayıs 2019

KONGRE ŞEHRİ
Bafra, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Limak Cyprus Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.hipertansiyonkongresi.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

21. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi, bu yıl 1-5 Mayıs 2019 tarihleri arasında Limak Cyprus Deluxe Hotel, Bafra, Kıbrıs’ta gerçekleştirilecektir.

Sizlerle hem hipertansiyon ortak noktasında tüm kardiyovasküler sistemi; hem de böbrek hastalıkları ortak noktasında genel nefroloji, diyaliz ve transplantasyon konularını yeniden gözden geçirmeye ve bilgilerimizi literatür desteğinde tazelemeye çalışacağız. Bu amaçla belirlenen konu başlıklarını, konuların ustalarından dinleme fırsatını bulacağız. Bu yıl bir taraftan öğrenirken diğer taraftan öğrendiklerimizi test etme, yarışma ve ödül kazanma fırsatlarını da bulacağız. Her günün sonundaki sosyal aktivitelerde, günün zihinsel yorgunluğunu bedensel faaliyetlerle gidereceğiz.

Hem bilimsel hem sosyal olarak çok yönlü hazırlanmış kongre programımıza katılımlarınız bizleri memnun edecektir.

Bugüne kadar yapılmış olan ve yapılacak olan kongrelerimize göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için teşekkür eder; Türk Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Derneği Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ülver Derici
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin