Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

21. Ulusal Cerrahi Kongresi 16. Cerrahi Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
11 Nisan - 15 Nisan 2018


KONGRE YERİ
Antalya, Türkiye

WEB SİTESİ
2018uck.org/
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Ulusal kongrelerimizin yirmi birincisini 11 – 15 Nisan 2018 tarihlerinde Antalya’ da düzenleyeceğiz. Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri, ülkemizin bu önemli bilimsel ve sosyal şölenine davet etmekten onu ve mutluluk duyuyorum.

Türk Cerrahi Derneği ‘nin yıllardır süregelen, bilimsel kalitesi yüksek ve sosyal yönden doyurucu kongre geleneği ile yola çıkarak, 2018 yılında Antalya’ da buluşuyoruz. Bilimsel toplantılarda hedeflenen yüksek akademik çıtanın, bu kongremizde de en az geçmiş kongrelerde olduğu kadar yüksek olmasını hedefledik. Sizlerden gelecek her tür görüş ve öneriyi de dikkate alarak, başarılı bir kongre süreci geçirmeyi planlıyoruz.

Kongremizde, deneyimli meslektaşlarımızın yol göstericiliğinin yanında, genç meslektaşlarımızın heyecanlarından da yararlanmak istiyoruz. Asistan ve genç uzman arkadaşlarımızın kendilerini bu camiaya tanıtmalarının en iyi yolunun bu platform olduğu düşüncesi ile bilimsel çalışmalarını, bildirilerini beklediğimizi hatırlatıyoruz. Cerrahi dünyasının özellikle son yıllarda hızlanan bir ivme ile kendini yenileme, geliştirme ve teknolojinin kazanımlarını uygulama sürecine girdiğini hep birlikte görüyoruz. Bu bağlamda, görsel sunumlarla zenginleştirilmiş bilimsel çalışmalara kongremizde de öncelik verme düşüncesindeyiz.

Bilgi ve tecrübenin paylaşılmasında çok faydalı olduğuna inandığımız kurslarımıza bu Kongremizde de yeterli süre ve ortam hazırlama çabası içindeyiz. Cerrahinin bir bilim olduğu kadar sanat da olduğu gerçeğinin farkında olarak, usta – çırak etkileşiminin en iyi örneği olan bu kurslara katılımlarınızı bekliyoruz.
Hepinizin yoğun çalışma programlarınız olduğunun bilincinde olarak, şimdiden takvimlerinizde 11 -15 Nisan 2018 tarihlerine not düşmenizi dileyerek Türk Cerrahi Derneği ve Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri saygıyla selamlıyoruz.

Antalya’ da görüşmek dileği ile…

Prof. Dr. Orhan KOZAK
21. Ulusal Cerrahi Kongresi Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin