KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

2. Uluslararası 8. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Ekim - 13 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Marmaris, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Club Turban Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tybhdkongre2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Yoğun Bakım Hemşireleri Derneği olarak sizleri 10-13 Ekim 2018 tarihleri arasında Marmaris, Grand Yazıcı Club Turban Otel’de düzenlenecek olan 2. Uluslararası 8. Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’ne davet etmenin mutluluk ve onurunu yaşıyoruz. Ülkemizde şimdiye kadar gerçekleştirilen Yoğun Bakım Hemşireliği Kongreleri bilimsel etkinlikleri gerçekleştirmenin yanı sıra sosyal anlamda da yoğun bakıma gönül veren tüm meslektaşlarımızı bir araya getirmekle dikkat çekmiştir.

İki yılda bir gerçekleştirilen Ulusal Yoğun Bakım Hemşireliği Kongresi’ni tüm yoğun bakım hemşirelerinin özlemle beklediklerine inanıyoruz. Derneğimiz ilk Uluslararası kongresini 2014 yılında gerçekleştirdi. 2018 yılında da 2. Uluslararası Kongremizin heyecanını yaşıyoruz. Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda bilim insanının katkıları ile yoğun bakım hemşireliği ile ilgili gelişmelerin ve sorunların tartışıldığı coşkulu bilim ortamında hep birlikte olacağız.

Kongre dili Türkçe ve İngilizcedir. Sunumlar sırasında her salonda eş zamanlı tercüme olanağı sunulacaktır. Kongremizde sunulacak sözlü ve poster bildiriler derneğimizin yayın organı olan Yoğun Bakım Hemşireliği Dergisi’nde yayınlanacak ve en iyi bildiriler ödüllendirilecektir.

TYBHD Yönetim Kurulu olarak sizlere layık olması için çalıştığımız kongremizin başarısı katılımınıza ve değerli katkılarınıza bağlıdır. Kongremizde buluşmak üzere TYBHD Yönetim Kurulu adına en içten sevgi ve saygılarımı sunarım…

Saygılarımla,

Ebru KIRANER

Türk Yoğun Bakım Hemşireleri Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin