2. Uluslararası 4. Ulusal Hemşirelik Tarihi Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Kasım - 20 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.hemsireliktarihi.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Ege Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi olarak sizleri 18-20 Kasım 2020 tarihinde İzmir’de gerçekleştirilecek olan II. Uluslararası IV. Ulusal Hemşirelik Tarihi Kongresi’ne davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Dünya Sağlık Örgütü’nün 2020 yılını ‘Hemşirelik ve Ebelik Yılı’ ilan etmesiyle birlikte modern hemşireliğin temellerini atan Florence Nightingale’in 200. yaş günü anısına düzenlenecek olan kongremizin ana teması ‘Teknoloji Yaşatır, Bakım İyileştirir’ olarak belirlenmiştir. Bu ana tema çerçevesinde II. Uluslararası IV. Ulusal Hemşirelik Tarihi Kongresi’nde Florence Nightingale’in hayatı ve kişisel özelliklerini, hemşirelik mesleğine katkılarını, felsefesini ve hemşirelik bakımının tarihini ve geleceğini paylaşmak üzere tüm akademisyenleri, hemşireleri ve öğrencilerimizi kongremize davet ediyoruz.

Saygı ve Sevgilerimizle

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. İsmet EŞER
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Zümrüt BAŞBAKKAL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin