Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

2. Ulusal Proteomik Kongresi

KONGRE TARİHİ
24 Kasım - 25 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.tupa2017.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Proteomik Derneği 2. Ulusal Kongresi'ni 24 - 25 Kasım 2017 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.

İnanıyorum ki, organizasyon komitesinde çalışan arkadaşlarımın büyük özverisi ile İstanbul'da toplanacak olan Proteomik Derneği Ailesi unutulmaz bir kongre yaşayacaktır. Çok kısa bir süre içerisinde ortaya konan çabalar, ancak sizlerin desteği ve katılımı ile anlam kazanacaktır.

2. Ulusal Proteomik Kongresi kapsamında titiz çalışmalarla hazırlanacak olan bilimsel program, çok değerli akademisyenlerle tanışma ve tartışmanıza olanak sağlayacaktır. Aynı zamanda kongrede sözel ve poster bildiriler de yer alacaktır. Bildiri ile katılan genç meslektaşlarımıza burs imkanı sağlanması için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Proteomik alanındaki bilimsel çalışmalarını sunmaları için akademik çevrenize kongre duyurusunu iletmeniz hem kongre programını güçlendirecek, hem de proteomik alanındaki bilimsel çalışmaların bir araya toplanmasına büyük ölçüde yardımcı olacaktır.

Kongremiz, Türkiye’nin dört bir yanında bu alanda görev yapan siz değerli meslektaşlarımızla birlikte olmak, eğitim ile yenilikler üzerinde bilgi alışverişinde bulunmak için önemli bir fırsat olacaktır.
İstanbul’un en genç ve modern kampüslerinden birinde buluşmak üzere.

Doç.Dr. Ahmet Tarık Baykal

2. Ulusal Proteomik Kongresi Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin