KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

2. Ulusal IPV6 Konferansı

KONGRE TARİHİ
08 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı

KONGRE WEB SİTESİ
www.ipv6turkey.org
DAVET
II. Ulusal IPv6 Konferansı; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK), Gazi Üniversitesi ve IPv6 Forum Türkiye tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde BTK Konferans Salonunda yapılacaktır.

IPv6 Konferansımızın amacı; Yeni Nesil İnternet Teknolojileri alanında yaşanan hızlı değişimleri, yaklaşımları, teknolojileri, yaşanan sıkıntıları, gelecekte karşılaşılabilecek riskleri değerlendirmek, ülkemizde IPv6 teknolojileri konularında çalışan akademik ve endüstriyel katılımcılar arasında bilgi alışverişi yapmak, yeni işbirlikleri geliştirilmesine ortam hazırlamak, yapılan çalışmaları değerlendirmek, AR-GE çalışmalarını desteklemek, yapılan örnek çalışmaları paylaşmak, konunun bilimsel olarak tartışılmasına ve yeni yaklaşımlar geliştirilmesine katkı sağlamak, karar vericileri bir araya getirmek, bu konuda yapılacak yatırımlara dikkat çekmek, en önemlisi ülkemizin Yeni Nesil İnternete hazırlığını artırmak ve bu konuda yeni çalışmalar yapılmasının önünü açmaktır.

Konferans dili Türkçedir. İngilizce yapılan sunumların tercümesi yapılmayacaktır.

Konferansa katılım ücretsiz olup, kapasite ile sınırlıdır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin