KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

2. Ulusal Endoskopik Kulak Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Şubat - 17 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
Mersin, Türkiye
KONGRE YERİ
Mersin Hiltonsa Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.mersinekc.com
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım,

Çukurova Kulak Burun Boğaz Derneği ve Otoloji Nörootoloji Derneğinin katkılarıyla Endoskopik Kulak Cerrahisi Çalışma Grubu tarafından organize edilen II. Ulusal Endoskopik Kulak Cerrahisi Kongresi 16-17 Şubat 2018 tarihlerinde Mersin, Hilton Otel’de gerçekleştirilecektir.

Dünyada ve ülkemizde endoskopik kulak cerrahisi hızla gelişmektedir. Bu cerrahinin gelişmesi ile birçok yeni yaklaşımlar tanımlanmaya başlanmıştır. Ülkemizde de bu konudaki yeni gelişmelerin ve tekniklerin daha da ileriye taşınmasında birikim ve deneyimlerin bilimsel bir ortamda sunulup tartışılması gereklidir. Bu bilimsel ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı çok önemlidir. Birçok panelin yer alacağı sunumlar dışında mikroskobik ve endoskopik canlı kadavra diseksiyonları yapılacaktır.

Teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dallarımızla ilgili endüstrinin temsilcileri sizler için çok güzel sürprizler planlamaktadırlar. Kulak Burun Boğaz hekimlerinin ve Odyoloji Bilim dalında çalışan tüm arkadaşlarımızı bilimsel düzeyi yüksek sunumlarla ve zengin sosyal etkinliklerle Mersin’de ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımızla.

Kongre Başkanı
Prof. Dr. Kemal GÖRÜR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUKurslar bölümünden tıp sektörü kapsamında düzenlenecek olan güncel kurslara ulaşabilirsiniz.
Kurslar Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin