KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

2. Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Mart - 10 Mart 2019

KONGRE ŞEHRİ
Denizli, Türkiye
KONGRE YERİ
Colossae Termal Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.dahedkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Birinci Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongresi'ni 22-25 Mart 2018 tarihinde yoğun ilginizle ve yüksek bilimsel katılım oranlarıyla tamamlamış bulunmaktayız. Katılımcılarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler kongremizin sosyal faaliyetlerinde yaşanılan sımsıcak dostlukların ikinci kongremizde artarak devam edeceğini umut ediyoruz. Kongre hazırlama sürecinde edindiğimiz tecrübe ile sizlerden gelen geri bildirimlerle ikinci kongremizi daha da iyilere taşımak için gayretlerimiz sürüyor.

07-10 Mart 2019 tarihinde Colassae Thermal&SPA otelde Ulusal Denizli Aile Hekimliği kongremizin ikincisini gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Yoğun bilimsel programlar ve alanında birikimli hocalarımızın sunumlarıyla siz değerli meslektaşlarımızın, aile hekimliğinde sık karşılaşılan mesleki konuları ve aile hekimliğinin genel sorunlarını kapsayacak panel, sunum ve sempozyumlarda bizlerle birlikte olmanızdan ve sizleri ilimizin turizm beldesi Pamukkale’mizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Denizli Aile Hekimleri Derneği olarak Aile Hekimliği Tıp Disiplinine yepyeni bir kongre heyecanı eklemenin mutluluğunu yaşamaktayız. Aile Hekimleri arasında Türkiye’nin en örgütlü illerinden birisi olan Denizli, Aile hekimliği alanında bilimsel olarak yenilenmek ve mesleğe motive olmuş olarak devam edebilmek için tüm gayreti ile çalışmaya devam edecektir.

Gelin hep birlikte hem değerli konuşmacılarımızla mesleki bilgilerimizi karşılıklı tartışarak güncelleyelim, hem ilimizdeki güzellikleri gezelim, hem de Karahayıt kaplıcalarında dinlenelim. Siz değerli katılımcılarımızın desteği ile Ulusal Denizli Aile Hekimliği Kongremiz ülkemizde Aile hekimliğini daha da yukarılara taşımakta katkı sunsun.

Dr. F. Bilge Karaomca ÖK
Kongre Bilimsel Kurulu Başkanı

Dr. Hasan GÖKÇE
Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin