Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 23 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.yogunbakim.org.tr/ulusalkongre2018
DAVET
Değerli Yoğun Bakım Profesyonelleri,

Sizleri Türk Yoğun Bakım Derneği’nin 40. kuruluş yılı olan 2018 yılında 19-23 Nisan tarihlerinde Belek Titanik DeLuxe Otel’de düzenlenecek olan 19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi’ne davet etmekten dolayı mutluluk duymaktayım.

İki yılda bir yapılan Ulusal Yoğun Bakım Kongresi’ni derneğimiz üyelerinin ve tüm yoğun bakım çalışanlarının özlemle beklediklerine inanıyoruz.

Ulusal Yoğun Bakım Kongreleri sadece yüksek bilimsel nitelikleri ile değil, sosyal yönleri ile de, yoğun bakım tedavisine gönül veren tüm meslek gruplarını bir araya getiren ve yoğun bakım alanında ülkemizdeki en önemli etkinliklerdir.

19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi içerisinde Türk Yoğun Bakım Derneği’nin 40. kuruluş yılını çok çeşitli aktiviteler ile hep birlikte kutlayacağız. Bu nedenle kongreye katılımlarınız çok daha büyük önem taşıyor.

Çok başarılı geçen 21. Uluslararası İstanbul Yoğun Bakım Sempozyumu’nun ardından düzenlenecek 19. Ulusal Yoğun Bakım Kongresi ile Türk Yoğun Bakım Derneği 40. kuruluş yılında 40. kongresini de gerçekleştirmiş olacak.

TYBD Yönetim Kurulu olarak her yönü ile sizlere layık olmasına çalıştığımız kongremiz için ne kadar hazırlık yapsak da, kongrenin başarısı için en önemli faktörün sizlerin varlığı ve değerli katkılarınız olacağı konusunda hiçbir şüphemiz yoktur.

Kongremizde buluşmak üzere TYBD Yönetim Kurulu adına sizlere en içten sevgi ve saygılarımı sunarım.
Saygılarımla,

Prof.Dr. Mehmet UYAR
Başkan


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin