KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

19. Ulusal Turizm Kongresi

KONGRE TARİHİ
17 Ekim - 21 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Afyon, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.utk19.aku.edu.tr
DAVET
Sayın akademisyenler,

Ulusal Turizm Kongresi ilk düzenlendiği 1990 yılından itibaren, ülkemizde turizm alanında düzenlenen en büyük ulusal organizasyon olmuştur. Afyon Kocatepe Üniversitesi Turizm Fakültesi olarak 17-21 Ekim 2018 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da 19. su düzenlenecek olan kongreye ev sahipliği yapacağız. Kongre ana teması “Sağlık Turizmi” olarak belirlenmiştir. Turizmin en önemli paydaşlarının, sektör profesyonellerinin, önde gelen STK’larının ve turizm akademisyenlerinin bir araya geleceği bu büyük organizasyonu düzenleme heyecanını şimdiden yaşıyoruz.

Bu bağlamda kongre web sayfamızda detayları belirtilmiş olan konu başlıklarına ilişkin son gelişmeleri paylaşmak, tartışmak, bilim insanları arasındaki etkileşimi artırmak, genç akademisyenlere motivasyon kazandırmak ve alan yazına birlikte katkı sağlamak üzere siz değerli katılımcıları Afyonkarahisar’a bekliyoruz.

Siz saygıdeğer akademisyenlerimizi ve araştırmacılarımızı ağırlamaktan ve sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz.

Sevgi ve saygılarımla.

Prof. Dr. Şuayıp ÖZDEMİR

Afyon Kocatepe Üniversitesi
19. Ulusal Turizm Kongresi Yürütme Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin