19. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Ekim - 25 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
pedkarkongre.com/pedkar2020
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

COVID-19 pandemisi nedeniyle 14-17 Ekim 2020 tarihlerine ertelenen Çeşme’de yapılmasına karar verilen “19. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Kongresi”nin olgu sayılarında yeniden artış olması ve T.C. Sağlık Bakanlı’ğının kongrelere bu tarihlerde izin vermemesi nedeni ile “online sanal kongre” şeklinde yapılmasına karar verilmiştir.

Sanal Kongre nedeniyle yoğunluğu azaltmak, izlenebilirliği artırmak amaçlı zorunlu olarak program kısaltılmış, kongre öncesi geleneksel kurs ile ana kongre ayrılmıştır. Buna göre Fontan dolaşımı kursu sanal olarak 17 Ekim 2020 (Cumartesi), Ulusal Kongre ise yine sanal olarak 23-25 Ekim 2020 (Cuma, Cumartesi, Pazar) günlerinde gerçekleştirilecektir.

Online Sanal Kongreye kayıt yaptıranlar kongre katılımı hakkına ek olarak izleyemedikleri veya tekrar izlemek istedikleri oturumları kongre sonrası 3 aylık süre içinde şifre ile girerek izleme hakkına sahip olacaklardır.

Kongre hazırlık sürecinde online oturumlar için her türlü alt yapı desteği organizasyon firması tarafından sağlanacak olup moderatör/oturum başkanı, konuşmacılar ve firma temsilcilerine online sistem kullanımı ile ilgili eğitim verilecektir. Eğitim zamanları ilgililerin uygunluğuna göre kongre öncesinde herhangi bir zaman dilimine (7/24) ayarlanabilecektir...

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin