18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi-TJOD 2020

KONGRE TARİHİ
28 Ekim - 01 Kasım 2020

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Kaya Palazzo Golf Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.tjod2020.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Sizinle beraber geçmişden bugüne gelene kadar ülkemizin Kadın Doğum alanında en büyük ve kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin 18. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongresini bu sene 28 Ekim - 1 Kasım 2020 tarihinde sizlerin katılımı ile Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da Kaya Palazzo Golf Resort'da sizlerin katılımı ile gerçekleştireceğiz.

Geçen sene düzenlediğimiz 17. Ulusal kongremizin siz değerli katılımcılarımızın, 2000 kişiyi aşan katılımı ile çok başarılı bir kongre düzenledik.Bu sene yine sizlerin çok yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizin obstetrik ve jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte uzmanlık alanımızla ilgili son gelişmeleri paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır. Ayrıca, kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız.

Sevgili Meslektaşlarım, Kongremiz sizlerin değerli katılımlarıyla anlam kazanmakta ve amacına ulaşmaktadır. Kongremize göndereceğiniz bilimsel çalışmalarınız, bilimsel tartışmalarda katkılarınız ve sosyal ortamlardaki varlığınızla Kongremize renk katacaksınız.

Antalya’da yaz başlangıcında sevgi arkadaşlık ve dostluk ortamında sizle birlik olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Ateş Karateke
Kongre ve TJOD Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin