KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

17. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Royal Seginus

KONGRE WEB SİTESİ
www.pedkarkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Çocuk Kalbi Emekçileri,

Türk Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği olarak her yıl düzenlediğimiz en önemli ve en fazla katılımlı bilimsel etkinliğimiz olan Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi Kongresi’nin on yedincisini 18-21 Nisan 2018 tarihlerinde Lara-Kundu, Antalya’da, Royal Seginus Oteli Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

Kongremizi Çocuk Kardiyolojisi ve Çocuk Kalp Cerrahisi alanındaki güncel bilimsel konu ve yeniliklerin yer aldığı, alanında uzman yerli ve yabancı hekimlerin bilimsel ziyafeti şeklinde gerçekleştirmek azmindeyiz. Geleneksel olarak yapıldığı gibi ilk gün gerçekleştirilecek yarım günlük Kardiyoloji ve Cerrahi paralel kurslarıyla başlayacak olan kongremizin, sonraki üç günde tüm çalışma gruplarımızın düzenleyecekleri oturumlar ve ayrıca bu yıla özgün “Uzmanına Danışalım” ve “Doğru Bilinen Yaygın Yanlışlar ve Sık Yapılan Hatalar” gibi oturumlarla daha da renkli ve klinik pratiğe yönelik olmasını planlıyoruz.

Bu yıl kliniklerden gönderilen sözel sunu isteklerine daha fazla yanıt verebilmek için buna yönelik oturumları artırmayı düşünüyoruz.

Sempozyuma sayın meslektaşlarımızın, “Çocuk Kalbi”ne emek veren tüm sağlık emekçilerinin katılımını bekliyor, verimli bir kongre geçirmek ümidiyle çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Ahmet Çelebi
TPKKC Derneği Başkanı

Prof. Dr. Ercan Tutar
TPKKC Derneği Bilimsel Sekreteri

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin