Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

17. Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2018


KONGRE YERİ
Antalya, Türkiye

WEB SİTESİ
www.pedkarkongre.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız ve Çocuk Kalbi Emekçileri,

Türk Pediyatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği olarak her yıl düzenlediğimiz en önemli ve en fazla katılımlı bilimsel etkinliğimiz olan Ulusal Pediyatrik Kardiyoloji ve Pediyatrik Kalp Cerrahisi Kongresi’nin on yedincisini 18-21 Nisan 2018 tarihlerinde Lara-Kundu, Antalya’da, Royal Seginus Oteli Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz.

Kongremizi Çocuk Kardiyolojisi ve Çocuk Kalp Cerrahisi alanındaki güncel bilimsel konu ve yeniliklerin yer aldığı, alanında uzman yerli ve yabancı hekimlerin bilimsel ziyafeti şeklinde gerçekleştirmek azmindeyiz. Geleneksel olarak yapıldığı gibi ilk gün gerçekleştirilecek yarım günlük Kardiyoloji ve Cerrahi paralel kurslarıyla başlayacak olan kongremizin, sonraki üç günde tüm çalışma gruplarımızın düzenleyecekleri oturumlar ve ayrıca bu yıla özgün “Uzmanına Danışalım” ve “Doğru Bilinen Yaygın Yanlışlar ve Sık Yapılan Hatalar” gibi oturumlarla daha da renkli ve klinik pratiğe yönelik olmasını planlıyoruz.

Bu yıl kliniklerden gönderilen sözel sunu isteklerine daha fazla yanıt verebilmek için buna yönelik oturumları artırmayı düşünüyoruz. Ayrıca Çocuk Hekimlerine, yan dal asistanlarına, perfüzyonist ve hemşirelerimize yönelik programlar da yaparak katılımı artırmak amacındayız.

Sempozyuma sayın meslektaşlarımızın, “Çocuk Kalbi”ne emek veren tüm sağlık emekçilerinin katılımını bekliyor, verimli bir kongre geçirmek ümidiyle çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Ahmet Çelebi
TPKKC Derneği Başkanı

Prof. Dr. Ercan Tutar
TPKKC Derneği Bilimsel Sekreteri


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin