Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

16. Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Titanic Deluxe Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tjod2018.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarım,

Geçmişten bugüne gelinceye kadar, ülkemizin Kadın Doğum alanında en büyük ve de kendi alanında bilimsel ve sosyal program anlamında en zengin kongresi olmayı başarmış olan Ulusal Jinekoloji ve Obstetrik kongresi’nin 16.’sını 9-13 Mayıs 2018 tarihinde sizlerin katılımı ile, Türkiye’nin en gözde turizm şehri Antalya’da, Titanic Deluxe Otel’de gerçekleştireceğiz.

Geçen yıl, sizlerle beraber, 15. Ulusal kongremizde 2.500 kişiye ulaşan bir katılımcı sayısı ile çok başarılı bir kongre düzenledik. 2018 yılında, yine sizlerin değerli katılımlarınızı ve yüksek ilgisini beklediğimiz kongremizde tüm dünyadan ve ülkemizden bilgi ve birikimlerini paylaşmak üzere bir araya gelen seçkin konuşmacıların yer aldığı üst düzey bir bilimsel program yapacağız. Kongremiz, gerek obstetrik ve gerekse jinekoloji alanında görev alan tüm meslektaşlarımızla birlikte, Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlık alanındaki son gelişmeleri ve tüm güncel konuları detayları ile paylaşmak ve tartışmak adına kaçılmayacak bir fırsat olacaktır.

Antalya’da, yaz başlangıcında, bu sevgi, arkadaşlık ve dostluk ortamında sizle birlik olmaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Ateş Karateke
Kongre ve TJOD Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin