Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

16. Ulusal El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
06 Mayıs - 09 Mayıs 2018


KONGRE YERİ
Pamukkale, Denizli, Türkiye

WEB SİTESİ
www.elcerrahisi2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

16. Ulusal El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresini 06-09 Mayıs 2018 tarihlerinde Colossae Thermal Hotel, Pamukkale, Denizli’de gerçekleştireceğiz. İki yılda bir, El Terapistleri Derneği ile birlikte yapılan bilimsel toplantımızın el cerrahisi ailesi için eğitici, başarılı ve sosyal programının iyi olması için çalışıyoruz.

Kongrede hem ülkemizin hem de yurt dışında konularında uzman yabancı değerli bilim adamlarının katılımıyla üst düzey bilimsel tartışmaların olacağına inanıyoruz.

El terapistleri Derneği’nin katkılarıyla düzenlenecek ortak oturumda Türkiye’nin alanlarında başarılı el cerrahları ile fizyoterapistleri tartışacaklar ve meslektaşlarımız güncel konularda bilgi sahibi olacaklardır.

Kongre sırasında UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alan Pamukkale-Hierapolis’i ve Denizli’nin 6 km kuzeyinde yer alan antik Laodikeia kentini ve yöresel ilgi çeken güzellikleri ziyaret etme olanağını bulacağız.

Siz değerli meslektaşlarımızı kongrede aramızda görmek bizlere onur verecektir. Sizleri keyifli ve faydalı bir kongre için ülkemizin önde gelen turizm merkezlerinden Pamukkale’ye bekliyoruz.

Tüm meslektaşlarımıza en derin saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Dr. Tufan KALELİ
Türk El ve Üst Ekstremite
Cerrahisi Derneği Başkanı

Dr. Mehmet YILDIZ
16. Ulusal El ve Üst Ekstremite
Cerrahisi Kongre Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin