Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

14. Ulusal Viral Hepatit Kongresi

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 29 Nisan 2018


KONGRE YERİ
Belek, Antalya, Türkiye

WEB SİTESİ
www.vhsd2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

XIV.Ulusal Viral Hepatit Kongresi sizlerin katılımıyla 26 – 29 Nisan 2018 tarihinde Antalya’da düzenlenecektir. Bildiğiniz gibi Viral Hepatitle Savaşım Derneği; multidisipliner yaklaşıma gösterdiği özenle viral hepatite gönül vermiş farklı bilim dallarından pek çok hekimin üyesi olduğu ve düzenlediği kongrelerle de hepatitlerin her yönüyle, değişik açıdan tartışıldığı bir bilim ziyafeti şeklinde geçmektedir.

Bilimsel kaliteyi artırmak ve hepatit alanındaki güncel gelişmeleri paylaşabilmek için iki yılda bir yapılan kongremizin, ulusal ve uluslararası konuşmacıları ile bu yıl da hepatit tanı, tedavi ve izlemindeki sorunlu konuların yoğun bir şekilde tartışılacağı bir ortam oluşturmasını arzulamaktayız. Bu interaktif ortam, gerek bildirileriniz ve gerekse toplantılar sırasındaki katkılarınız ile zenginleşecektir. Bilimsel zenginliğinin yanı sıra sosyal etkinlikleri ile de, 2018 yılı kongremizin unutulmazlarınız arasında yerini almasını hedeflemekteyiz.

Düzenleme kurulu adına sizlere şimdiden XIV. Ulusal Viral Hepatit Kongresi'ne katkılarınız için teşekkür ediyor, kongrede buluşacağımız günlerin heyecanı içinde sağlıklı günler diliyorum.

Prof. Dr. Fehmi TABAK
Kongre Başkanı
VHSD Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin