KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

14. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Su Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.thed2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

XIV. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi, Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği tarafından 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya Su Otel’de düzenlenecektir. Sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duymaktayız.

Alanlarında söz sahibi değerli araştırmacıların konferanslarının yanında güncel araştırmaların sonuçlarının paylaşılarak derinlemesine tartışıldığı oturumlara yer verileceği ve yurt dışından konularında uzman bilim insanlarının davet edileceği kongremiz çok değerli katılımlarınız ile gerçekleşecektir. Bu anlamda kongremizde sizlerle buluşacak olmanın sevinç ve heyecanını yaşamaktayız.

XIV. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresinde gelişim biyolojisi, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisi, kök hücre, hücresel tedaviler, rejeneratif ve rekonstrüktif tıp, yardımlı üreme teknikleri, tümör biyolojisi, biyomedikal mühendisliği, biyoteknoloji ve biyoinformatik gibi bizleri çok yakından ilgilendiren güncel konularda multidisipliner katkılar ile bilimsel bir ortam oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu kapsamda lisansüstü ve uzmanlık öğrencilerimizin katılımını arttırmak için TÜBİTAK kongre destek programlarından katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Geleneksel olarak tüm kongrelerimizde olduğu gibi bir önceki kongre sonrası emekli olan çok değerli hocalarımıza, Histoloji ve Embriyolojiye gönül verip emek harcamış ve bu alanda 30 yılını tamamlayan büyüklerimize bilimsel katkıları için teşekkür plaketleri sunulacaktır. Türk Histoloji ve Embriyoloji ailesi olarak kuruluşumuzun 28. yılında bu özel anları paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için gelin güzel Antalya’mızda hep beraber olalım diyoruz.

Kongremizde Bilimsel Kurulun oluşturulması için bu duyuru ile tüm öğretim üyelerimize davette bulunmak istiyoruz. Kongrede sunulacak bildiriler Bilimsel Kurulda yer alacak öğretim üyelerince değerlendirilerek kabul edilecektir. Yine Bilimsel Kurul değerlendirmeleri sonucunda sözlü ve poster bildirileri belirlenerek kongre bilimsel programı oluşturulacaktır. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi bilimsel araştırmaları ve özellikle de genç araştırmacıları teşvik amacı ile sözlü ve poster bildiri ödülleri verilecektir. Ayrıca kongre sürecinde derneğimiz Yeterlik Yürütme Kurulu Sınav Komisyonu tarafından başvuran adaylara 1. basamak teorik sınavı yapılacaktır. Kongre ile ilgili tüm duyuruları ve güncel gelişmeleri kongre web sayfamız olan www.thed2018.org adresinden takip edebilirsiniz.

Paylaşacağınız bilgi ve deneyimlerinizle, bilimsel ve sosyal anlamda değerli katılımlarınızla zenginleşeceğinden emin olduğumuz XIV. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresine sizleri bir kez daha davet eder, Antalya’da sizlerle buluşabilmek ümidiyle en iyi dileklerimizi sunarız.

Sevgi ve saygılarımızla,
THED Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUKurslar bölümünden tıp sektörü kapsamında düzenlenecek olan güncel kurslara ulaşabilirsiniz.
Kurslar Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin