Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

14. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
10 Mayıs - 13 Mayıs 2018


KONGRE YERİ
Antalya, Türkiye

WEB SİTESİ
www.thed2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

XIV. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresi, Türk Histoloji ve Embriyoloji Derneği tarafından 10-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya Su Otel’de düzenlenecektir. Sizleri kongremize davet etmekten büyük mutluluk ve gurur duymaktayız.

Alanlarında söz sahibi değerli araştırmacıların konferanslarının yanında güncel araştırmaların sonuçlarının paylaşılarak derinlemesine tartışıldığı oturumlara yer verileceği ve yurt dışından konularında uzman bilim insanlarının davet edileceği kongremiz çok değerli katılımlarınız ile gerçekleşecektir. Bu anlamda kongremizde sizlerle buluşacak olmanın sevinç ve heyecanını yaşamaktayız.

XIV. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresinde gelişim biyolojisi, moleküler biyoloji ve hücre biyolojisi, kök hücre, hücresel tedaviler, rejeneratif ve rekonstrüktif tıp, yardımlı üreme teknikleri, tümör biyolojisi, biyomedikal mühendisliği, biyoteknoloji ve biyoinformatik gibi bizleri çok yakından ilgilendiren güncel konularda multidisipliner katkılar ile bilimsel bir ortam oluşturulması amaçlanmaktadır. Bu kapsamda lisansüstü ve uzmanlık öğrencilerimizin katılımını arttırmak için TÜBİTAK kongre destek programlarından katkı sağlanması hedeflenmektedir.

Geleneksel olarak tüm kongrelerimizde olduğu gibi bir önceki kongre sonrası emekli olan çok değerli hocalarımıza, Histoloji ve Embriyolojiye gönül verip emek harcamış ve bu alanda 30 yılını tamamlayan büyüklerimize bilimsel katkıları için teşekkür plaketleri sunulacaktır. Türk Histoloji ve Embriyoloji ailesi olarak kuruluşumuzun 28. yılında bu özel anları paylaşmak ve ölümsüzleştirmek için gelin güzel Antalya’mızda hep beraber olalım diyoruz.

Kongremizde Bilimsel Kurulun oluşturulması için bu duyuru ile tüm öğretim üyelerimize davette bulunmak istiyoruz. Kongrede sunulacak bildiriler Bilimsel Kurulda yer alacak öğretim üyelerince değerlendirilerek kabul edilecektir. Yine Bilimsel Kurul değerlendirmeleri sonucunda sözlü ve poster bildirileri belirlenerek kongre bilimsel programı oluşturulacaktır. Önceki kongrelerimizde olduğu gibi bilimsel araştırmaları ve özellikle de genç araştırmacıları teşvik amacı ile sözlü ve poster bildiri ödülleri verilecektir. Ayrıca kongre sürecinde derneğimiz Yeterlik Yürütme Kurulu Sınav Komisyonu tarafından başvuran adaylara 1. basamak teorik sınavı yapılacaktır. Kongre ile ilgili tüm duyuruları ve güncel gelişmeleri kongre web sayfamız olan www.thed2018.org adresinden takip edebilirsiniz.

Paylaşacağınız bilgi ve deneyimlerinizle, bilimsel ve sosyal anlamda değerli katılımlarınızla zenginleşeceğinden emin olduğumuz XIV. Ulusal Histoloji ve Embriyoloji Kongresine sizleri bir kez daha davet eder, Antalya’da sizlerle buluşabilmek ümidiyle en iyi dileklerimizi sunarız.

Sevgi ve saygılarımızla,
THED Yönetim Kurulu


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin