14. Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi-UFBMEK 2020

KONGRE TARİHİ
19 Mayıs - 21 Mayıs 2021

KONGRE ŞEHRİ
Burdur, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
ufbmek2020.mehmetakif.edu.tr
DAVET
Değerli Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimcileri,

14. Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi (UFBMEK2020) 19-21 Mayıs 2021 tarihleri arasında Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneği işbirliği ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü organizasyonu ile gerçekleştirilecektir.

Kongremizin ana teması “Matematik ve fen eğitiminde sistemik değişim: Vizyon, odak, sürdürülebilirlik, uygulama” olarak belirlenmiştir. Bu tema kapsamında panel, sözlü bildiri, poster, çalıştay, atölye gibi çalışmalar ile siz değerli akademisyen, öğretmen, öğrenci ve tüm eğitimcileri bilgi, deneyim ve uzmanlıklarını paylaşmak üzere Burdur’a bekliyoruz.

Kongre ile ilgili detaylı bilgilere https://ufbmek2020.mehmetakif.edu.tr adresinden ulaşabilir, sorularınız için ufbmek2020@mehmetakif.edu.tr adresine yazabilirsiniz.

55 yıllık öğretmen yetiştirme deneyimi ile Eğitim Fakültemizde, yaklaşık çeyrek asırdır sürdürülen Ulusal Fen Bilimleri ve Matematik Eğitimi Kongresi’nde sizleri göller bölgesinin güzel şehri Burdur’da ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımızla…

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Dilek ERDURAN AVCI
Doç. Dr. Fikret KORUR
UFBMEK2020 Düzenleme Kurulu Başkanları

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin