Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

14. Türk Rinoloji Kongresi, 6.Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi, 2. Baş-Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 01 Mayıs 2018


KONGRE YERİ
Belek, Antalya, Türkiye

WEB SİTESİ
www.rinooto2018.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarım,

28 Nisan – 1 Mayıs 2018 tarihleri arasında Antalya Belek Regnum Carya Otel’de düzenleyeceğimiz 14. Türk Rinoloji Kongresi, 6.Ulusal Otoloji Nörootoloji Kongresi, 2. Baş – Boyun Cerrahisi Kongresi‘ne davet etmekten büyük bir memnuniyet ve onur duyuyoruz.

Kongrelerimizi ortak yapıyor olmamız ülkemizdeki toplantı sıklığını bir nebze olsun azaltacak ve olanaklarımızı daha verimli kullanmamızı sağlayacaktır.

Kongremizin amacı, Rinoloji, Otoloji – Nörootoloji, Odyoloji ve Baş Boyun Cerrahisi alt bilim dallarındaki ilerlemeleri ve yenilikleri sunmak, yeni araştırmalar için fikir oluşturmak ve yeni ufuklar açmak; genç, deneyimli meslektaşları buluşturmak ve gerek ulusal, gerekse uluslararası düzeyde mesleki ilişkileri geliştirmektir.

Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi alt bilim dalları üçüncü ortak kongresinde de çok sayıda panel, yuvarlak masa, konferans, video sunuları ve eğitsel kurslar yanında serbest ve poster sunuları da yer alacak olup Rinoloji, Otoloji ve Baş Boyun Cerrahisi bilim dallarındaki her konu değişik boyutları ile ele alınacaktır. Ülkemizin çok değerli hocaları ve yurt dışından gelecek konuşmacılar tarafından temel bilgiler yanında ileri girişimler ve elde edilen deneyimler siz katılımcılarla paylaşılacaktır. Ayrıca en iyi sözel bildiri, poster ve video filmlere çeşitli ödüller verilecektir.

Alanımızda faaliyet gösteren ilaç ve tıbbi cihaz sanayinin tüm topluluğumuz ile etkin ve verimli bir şekilde buluşmasını gerçekleştirmek için de yoğun bir çaba içinde olacağız.

Siz değerli meslektaşlarımızı gerçek bir bilimsel şölene, 14. Türk Rinoloji, 6. Ulusal Otoloji Nörootoloji ve 2. Baş Boyun Cerrahisi Ortak Kongresi ‘ne katılmaya davet ediyoruz.


14.Türk Rinoloji
Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Babür Küçük

6. Ulusal Otoloji Nörootoloji
Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Özgür Yiğit

2.Baş Boyun Cerrahisi
Kongresi Başkanı
Prof. Dr. Levent Erişen


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin