Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Eylül - 06 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Van, Türkiye
KONGRE YERİ
Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi

KONGRE WEB SİTESİ
www.ukmk2018.kongresi.gen.tr
DAVET
Değerli Meslektaşım,

UKMK, kimya mühendisliği alanında bilimsel araştırmaların ve endüstriyel gelişmelerin paylaşıldığı, tüm akademisyen, araştırmacı ve sanayicileri kucaklayan yapısından dolayı ülkemizde bu alandaki en önemli etkinlik özelliğine sahiptir.

13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi (UKMK-13), 3-6 Eylül 2018 tarihlerinde, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi’nde gerçekleştirilecektir.

UKMK 13’te, hammaddenin bulunduğu kaynaktan alındıktan sonra, farklı fiziksel ve kimyasal işlemler sonucu elde edilen ürünlerin paketlenerek müşteriye sunulmasına kadar tüm süreçleri kapsayan kimya mühendisliğinin geleceği, eğitim ve iş hayatındaki sorunların tartışılması, çözüm önerilerinin üretilmesi, yeni araştırma ortaklıklarının kurulması, üniversite-sanayi işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla geniş katılımlı ve sektörel etkileri yönünden çok faydalı bir organizasyon olması amaçlanmaktadır.

Tarihi geçmişi çok eskiye dayanan, farklı dönemlerde çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan ve ülkemizde doğal güzellikleri ile tarihi yapılar bakımından görülmesi gereken şehirleri arasında yer alan doğunu incisi Van’da sizleri misafir etmeyi istiyoruz. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Kimya Mühendisliği Bölümü olarak siz değerli meslektaşlarımızı en güzel şekilde ağırlamak için çalışmaktayız.

UKMK-13’te bilim kurulunca kabul edilen farklı konulardaki sözlü bildiri sunumları yanında poster sergileri ile alanında uzman davetli konuşmacıların sunumlarına yer verilecektir. Yoğun çalışma ortamından kısa bir süreliğine uzaklaşarak kongre süresince bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etme, alanındaki yeni kişilerle tanışma fırsatı, yeni bir şehir ve üniversite görme imkanı bulacak olan katılımcıların verimli ve eğlenceli zaman geçireceklerine inanmaktayız. Bu hedefle kimya mühendisliği alanında faaliyet gösteren sektör temsilcileri, ilgili kurum ve kuruluşlar, bilim insanları, araştırmacılar ve genç mühendis adaylarıyla beraber Van’da düzenlenecek olan 13. Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi’ne katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.

13. UKMK Düzenleme Kurulu adına;

Kongre Başkanı
Doç.Dr. Hilal DEMİR KIVRAK

Kongre Başkanı
Doç.Dr. Süha Orçun MERT


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin