KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Sheraton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukgastro2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi 18 - 21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de Çeşme Sheraton Hotelde düzenlenecektir. 12.Ulusal kongremiz, Dr. Hasan Erhun Kasırga başkanlığında Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliğiyle gerçekleşecektir.

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi Kongresi çocuk gastroenteroloji camiası, pediatri uzmanları, aile hekimleri, diyetisyenler, çocuk gastroenteroloji hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir platform sağlayacaktır. Kongremizin önceki yıllarda yakalamış olduğu başarıları yüksek bir katılım oranı ve zengin bir bilimsel içerik ile sürdürmesinin yanında sosyal açıdan da doyurucu olabilmesi en önemli hedeflerimiz arasındadır. Amacımız pediatrik gastroenteroloji ailesi dışındaki katılımları da mümkün olduğunca arttırmaktır. Kongre yeri olarak Manisa yerine Çeşme, İzmir’i seçmemizin temel nedeni yüksek katılımlı bir kongreyi bilimsel ve sosyal yönden en yüksek memnuniyet düzeyini sağlayarak gerçekleştirmektir.

6-8 Eylül 1995 tarihleri arasında Çeşme, İzmir’de düzenlenen 1. Ulusal Pediatrik Gastroenteroloji ve Beslenme Kongresinin üzerinden tam 22 yıl geçmiş bulunuyor. Geçen yıllar içinde Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailesi giderek büyüdü ve gelişti. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde çok başarılı olacağına inandığımız 12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için sizleri Çeşme, İzmir’e bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Aydan Kansu
TÇGHBD Başkanı

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Hasan Erhun Kasırga
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUKurslar bölümünden tıp sektörü kapsamında düzenlenecek olan güncel kurslara ulaşabilirsiniz.
Kurslar Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin