Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Nisan - 21 Nisan 2018


KONGRE YERİ
İzmir, Türkiye

WEB SİTESİ
www.cocukgastro2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi 18 - 21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de Çeşme Sheraton Hotelde düzenlenecektir. 12.Ulusal kongremiz, Dr. Hasan Erhun Kasırga başkanlığında Celal Bayar Üniversitesi’nin ev sahipliğiyle gerçekleşecektir.

12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi Kongresi çocuk gastroenteroloji camiası, pediatri uzmanları, aile hekimleri, diyetisyenler, çocuk gastroenteroloji hemşireleri ve gastroenteroloji, hepatoloji ve beslenme ile ilgili ürün ve hizmet sağlayıcıları arasında iletişim için ideal bir platform sağlayacaktır. Kongremizin önceki yıllarda yakalamış olduğu başarıları yüksek bir katılım oranı ve zengin bir bilimsel içerik ile sürdürmesinin yanında sosyal açıdan da doyurucu olabilmesi en önemli hedeflerimiz arasındadır. Amacımız pediatrik gastroenteroloji ailesi dışındaki katılımları da mümkün olduğunca arttırmaktır. Kongre yeri olarak Manisa yerine Çeşme, İzmir’i seçmemizin temel nedeni yüksek katılımlı bir kongreyi bilimsel ve sosyal yönden en yüksek memnuniyet düzeyini sağlayarak gerçekleştirmektir.

6-8 Eylül 1995 tarihleri arasında Çeşme, İzmir’de düzenlenen 1. Ulusal Pediatrik Gastroenteroloji ve Beslenme Kongresinin üzerinden tam 22 yıl geçmiş bulunuyor. Geçen yıllar içinde Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme ailesi giderek büyüdü ve gelişti. Katılımınız ve bilimsel katkılarınız sayesinde çok başarılı olacağına inandığımız 12. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji, Hepatoloji ve Beslenme Kongresi için sizleri Çeşme, İzmir’e bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Aydan Kansu
TÇGHBD Başkanı

Kongre Düzenleme Kurulu Adına
Prof. Dr. Hasan Erhun Kasırga
Kongre Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin