11. Ulusal Omuz ve Dirsek Cerrahisi Kongresi 2020

KONGRE TARİHİ
01 Nisan - 04 Nisan 2020

KONGRE ŞEHRİ
Belek, Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Ela Quality Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.odcd2020antalya.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım, omuz dirsek rahatsızlıkları ve onların tedavileri ile ilgilenenler,

Geçmişi çeyrek asıra ulaşan derneğimizin 11. Kongresininin davetini yapma heyecanı içerisindeyiz.

Kongremizin bu yılki en önemli özelliği, Kore Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneğini “Misafir Ülke Derneği” statüsünde ağırlayacağız. Kore Omuz ve Dirsek Cerrahisi Derneği uluslararası alanda kendisini ispatlamış, çok önemli mentor ve genç gelecek vaadeden meslekdaşlarımızı barındıran bir dernektir. Halihazırda her seviyede varolan ilişkilerimiz daha da güçlenecek ve siz katılımcılarımız çok değerli Koreli meslektaşlarımızla tanışma olanağı bulacaksınız.

Kongremizin diğer önemli özelliği de, aynen Cerrahi eğitiminde kıdemlinin çömezi eğittiği gibi “Bilen” “Bilmeyen”e golf oynamasını öğretecek. Golf sporu ülkemizde henüz yeterince yaygınlaşamasa da tüm dünyada omuz cerrahları arasında oldukça yaygın olan bir spordur. Özellikle JSES Editörü Dr. Bill Mallon ve Koreli meslektaşlarımız mesleklerindeki başarılarının yanısıra Golf konusunda da rüştlerini ispat etmiş kişilerdir.

W. Bill Mallon (ABD), Alexandre Lädermann (İsviçre), Giuseppe Milano (İtalya), Johannes Barth (Fransa) ve Frank Martetshlager (Almanya) ise uluslararası davetli konuşmacılarımız olarak kongremize üst düzeyde bilimsel katkı sağlayacaklardır.

Derneğimiz her geçen gün güçlenerek büyüyor, kongre düzenleme kurulu olarak bu büyük aileyi 2020’de Antalya’da bir arada görmekten büyük mutluluk duyacağız. “Omuz Omuza” vererek golf oynayacağız, yeni bilgiler öğreneceğiz, yeni dostluklara imza atacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Mustafa Karahan

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin