KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

11. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Kasım - 26 Kasım 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Xanadu Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.bagimlilikkongresi2017.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

11. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’ ni 23-26 Kasım 2017 tarihlerinde Xanadu Otel-Antalya’ da gerçekleştireceğiz.

Kongremizde ana tema “Bağımlılığın karmaşık süreci - Öğrendiklerimiz ve ufukta bizi bekleyenler” olacaktır.

BRSHH AMATEM Kliniği Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongre’lerinin 2005 yılında 2.’sini, 2011 yılında da 7.’sini başarıyla düzenlemiştir. Bu kongrelerin başarıya ulaşması sizlerin desteği ile olmuştur.

Kongremiz Bağımlılık Psikiyatrisi Derneği ortaklığı, Türkiye Psikiyatri Derneği ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti’nin desteği ile düzenlenecek olup, daha önce olduğu gibi verebileceğiniz desteklerle daha zengin bir organizasyonu hedeflemektedir.
Alkol ve madde bağımlılığı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en önemli toplum sorunlarından biri olmuş, bağımlılıkla mücadele de devlet politikalarında öncelik kazanmıştır. Bildiğiniz gibi alkol ve madde bağımlılığı ve davranışsal bağımlılıklar diğer tüm psikiyatrik tanılarla komorbidite gösteren ve tüm ruh sağlığı alanında çalışanların ilgilenmesi gereken güncel toplumsal bir sorun halini almıştır. Çözümünde çok disiplinli bir yaklaşım gerektiren alkol ve madde kullanımı sorununun tartışılacağı kongremiz tüm ruh sağlığı çalışanlarının katılımı ile zenginleşecektir.

11. Ulusal Alkol Madde Bağımlılığı Kongre’sinde bağımlılığın anladığımız ve anlaşılmayı bekleyen sürecini konuşmak üzere siz değerli katılımcıları, katkılarınız ile bilimsel başarısının artacağını düşündüğümüz kongremize davet ediyoruz.

Düzenleme kurulu olarak katılımcılar için farklı ve yeniliklerin olduğu bir program hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Kongreye Türkiye’den ve yurtdışından katılacak seçkin bilim adamları, en güncel bilgileri konferans, panel, kurs, tartışma toplantıları ve uydu sempozyumları ile gündeme taşıyacaklardır.

Kongrenin 23-26 Kasım 2017 tarihlerini ajandanıza not almanızı ve daha önceki gibi her türlü destek ve katkılarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,

Doç. Dr. Cüneyt Evren
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUKurslar bölümünden tıp sektörü kapsamında düzenlenecek olan güncel kurslara ulaşabilirsiniz.
Kurslar Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin