1. Uluslararası 3. Ulusal Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
18 Ekim - 21 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Çeşme, İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ilıca Hotel SPA and Thermal Resort

KONGRE WEB SİTESİ
dogumahazirlikegitimi2018.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız, Doğuma Hazırlık Eğitimi'ne gönül veren tüm Sağlık Profesyonelleri;

Birincisini 2012 yılında Çeşme’de, İkincisini 2015’de Seferihisar’da gerçekleştirdiğimiz kongremizin üçüncüsünü bu yıl Çeşme’de gerçekleştiriyoruz.

1.Uluslararası,3.Ulusal Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği Kongresi'nin ana teması "Yeni Kavramlar, Yeni Fikirler, Yeni Teknikler" olarak belirlenmiştir.

Temaya uygun olarak, alandaki yenilikleri kanıtlar doğrultusunda sunarak ve farklı kurslar ile yeni teknikleri deneyimlemenizi sağlayarak daha güvenli ve keyifli doğumlar için birlikte gelişmeye devam edeceğiz.
Ayrıca bu alanda çalışan sağlık profesyonellerine deneyimlerini paylaşma fırsatı vererek birbirimizin deneyimleri ile de zenginleşeceğiz. Farklı gebe eğitim/gebe bilgilendirme uygulamaları ve bilimsel çalışmalara yine ‘’EN İYİ ÖDÜLLERİ’’ verilmesini planlıyoruz.

Bilgi, deneyim ve uygulama ile dopdolu kongremizle amacımız hem aile hem de toplumumuz için güvenli doğum sonuçları elde etmek ve ülkemizdeki sezaryen oranlarının DSÖ oranlarına inmesine katkı sağlamaktır. Kadına, bebeğe saygı, güvenli doğum, doğum korkusu nedeniyle olan gereksiz sezaryenlerin azaltılması ancak multidisipliner yaklaşım ile gerçekleşebilir.

Bu nedenle; Daha önceki kongrelerimizde olduğu gibi bu alana gönül veren hemşire, ebe, kadın-doğum uzmanı, psikolog, fizyoterapist, aile hekimi, doula ve doğum koçlarını kongremize katılmaya davet ediyoruz.

Doğuma Hazırlık Eğitimi/Gebe Okulları/Gebe Bilgilendirme Programlarına gönül veren Sağlık Profesyonelleri;

İzmir’in Çeşme İlçesi sonbaharda bir başka güzeldir. Ilıca Termal Hotel'de sıcak kaplıca sularının ve sonbaharda ılık Çeşme denizinde yüzmenin keyfini birarada yaşamalısınız.

Kongre sonunda yenilenmiş bilgi, zihin ve beden ile kurumlarınıza dönmenizi , bu alanda çalışmalarınızı sürdürmenizi diliyor ve 1.Uluslararası 3.Ulusal “Doğuma Hazırlık Eğitimi ve Eğiticiliği” kongresinde buluşmak umudu ile saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Kongre Başkanları

Doç. Dr. Merlinda ALUŞ TOKAT
Doç. Dr. Kerziban YENAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin