KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

1. Uluslararası 2. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Nisan - 26 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Litai Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.halkhemderkongre2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri 23 - 26 Nisan 2018 tarihleri arasında Ankara Litai Hotel Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek “1. Uluslararası 2. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayım.

Kongre ana teması “Halk Sağlığı Hemşireliği Yaklaşımı ile Küresel Hedefler” olarak belirlenmiştir. Ana tema ile halk sağlığı hemşirelerinin Küresel Hedeflere ulaşmak için hangi stratejileri benimsemesi gerektiğine ışık tutmak amaçlanmıştır. Kongrede, Küresel Hedeflere ulaşmak için halk sağlığı hemşiresinin eğitim, uygulama ve politikaların gerçekleştirilmesindeki rolü tartışılacaktır. Kongrenin bilimsel ve sosyal programıyla ilgili ayrıntılar www.halkhemderkongre2018.org adresinde bilgilerinize sunulacaktır.

Kongre bilimsel programında profesyonel katkılarınızı paylaşmak ve Halk Sağlığı Hemşireliği Derneği olarak ortak sesimizi ilgili tüm kişi ve kuruluşlara duyurabilmek dileğiyle, 23 - 26 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 1. Uluslararası 2. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’nde görüşmek üzere Düzenleme Kurulu adına saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ayfer TEZEL
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUKurslar bölümünden tıp sektörü kapsamında düzenlenecek olan güncel kurslara ulaşabilirsiniz.
Kurslar Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin