Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

1. Uluslararası 2. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi

KONGRE TARİHİ
23 Nisan - 26 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Litai Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.halkhemderkongre2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Kongre Düzenleme Kurulu adına sizleri 23 - 26 Nisan 2018 tarihleri arasında Ankara Litai Hotel Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek “1. Uluslararası 2. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’ne davet etmekten onur duymaktayım.

Kongre ana teması “Halk Sağlığı Hemşireliği Yaklaşımı ile Küresel Hedefler” olarak belirlenmiştir. Ana tema ile halk sağlığı hemşirelerinin Küresel Hedeflere ulaşmak için hangi stratejileri benimsemesi gerektiğine ışık tutmak amaçlanmıştır. Kongrede, Küresel Hedeflere ulaşmak için halk sağlığı hemşiresinin eğitim, uygulama ve politikaların gerçekleştirilmesindeki rolü tartışılacaktır. Kongrenin bilimsel ve sosyal programıyla ilgili ayrıntılar www.halkhemderkongre2018.org adresinde bilgilerinize sunulacaktır.

Kongre bilimsel programında profesyonel katkılarınızı paylaşmak ve Halk Sağlığı Hemşireliği Derneği olarak ortak sesimizi ilgili tüm kişi ve kuruluşlara duyurabilmek dileğiyle, 23 - 26 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 1. Uluslararası 2. Ulusal Halk Sağlığı Hemşireliği Kongresi’nde görüşmek üzere Düzenleme Kurulu adına saygılarımı sunarım.

Prof. Dr. Ayfer TEZEL
Kongre Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin